Генсек Ради Європи похвалив НАБУ

У бюро висловили претензії до НАЗК стосовно форми е-декларацій.

У межах Дня реформ України у Страсбурзі відбулася зустріч генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника. Як повідомляє прес-служба НАБУ, сторони обговорили хід боротьби з корупцією в нашій державі.

Ягланд відзначив прогрес у розбудові та діяльності антикорупційних структур. Разом із тим співрозмовники зійшлися на важливості прийняття таких законодавчих ініціатив, як створення вищого антикорупційного суду та надання НАБУ права на самостійне зняття інформації з каналів зв'язку. Керівник Ради Європи повідомив про намір європейської спільноти й надалі підтримувати прагнення боротьби з корупцією, надаючи експертну та технічну допомогу НАБУ.

Тим часом слідчі бюро говорять про сумнівні перспективи притягнення до відповідальності потенційних корупціонерів, якщо Національне агентство з питань запобігання корупції не усуне розбіжності між фактичною формою е-декларації та затвердженою НАЗК у червні 2016 року. НАБУ вважає, що це питання має бути негайно внормоване.

ВідеоДетективи НАБУ спіймали слідчого Генпрокуратури на крадіжці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: