Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Генсек Ради Європи похвалив НАБУ

У бюро висловили претензії до НАЗК стосовно форми е-декларацій.

У межах Дня реформ України у Страсбурзі відбулася зустріч генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника. Як повідомляє прес-служба НАБУ, сторони обговорили хід боротьби з корупцією в нашій державі.

Ягланд відзначив прогрес у розбудові та діяльності антикорупційних структур. Разом із тим співрозмовники зійшлися на важливості прийняття таких законодавчих ініціатив, як створення вищого антикорупційного суду та надання НАБУ права на самостійне зняття інформації з каналів зв'язку. Керівник Ради Європи повідомив про намір європейської спільноти й надалі підтримувати прагнення боротьби з корупцією, надаючи експертну та технічну допомогу НАБУ.

Тим часом слідчі бюро говорять про сумнівні перспективи притягнення до відповідальності потенційних корупціонерів, якщо Національне агентство з питань запобігання корупції не усуне розбіжності між фактичною формою е-декларації та затвердженою НАЗК у червні 2016 року. НАБУ вважає, що це питання має бути негайно внормоване.

Відео Детективи НАБУ спіймали слідчого Генпрокуратури на крадіжці

Залиште свій коментар

Вибір редакції