Генсек Ради Європи похвалив НАБУ

У бюро висловили претензії до НАЗК стосовно форми е-декларацій.

У межах Дня реформ України у Страсбурзі відбулася зустріч генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда та директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника. Як повідомляє прес-служба НАБУ, сторони обговорили хід боротьби з корупцією в нашій державі.

Ягланд відзначив прогрес у розбудові та діяльності антикорупційних структур. Разом із тим співрозмовники зійшлися на важливості прийняття таких законодавчих ініціатив, як створення вищого антикорупційного суду та надання НАБУ права на самостійне зняття інформації з каналів зв'язку. Керівник Ради Європи повідомив про намір європейської спільноти й надалі підтримувати прагнення боротьби з корупцією, надаючи експертну та технічну допомогу НАБУ.

Тим часом слідчі бюро говорять про сумнівні перспективи притягнення до відповідальності потенційних корупціонерів, якщо Національне агентство з питань запобігання корупції не усуне розбіжності між фактичною формою е-декларації та затвердженою НАЗК у червні 2016 року. НАБУ вважає, що це питання має бути негайно внормоване.

Детективи НАБУ спіймали слідчого Генпрокуратури на крадіжці

Талонами на пальне вирішив поживитися працівник Департаменту з розслідування особливо важливих економічних справ. Це той самий департамент, прокурори якого минулого місяця билися посеред Києва з силовиками НАБУ і були відсторонені Юрієм Луценком.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: