ГПУ оцінила "Межигір'я" в 10 мільярдів гривень

ГПУ оцінила "Межигір'я" в 10 мільярдів гривень

Сума не остаточна – частину майна ще належить правильно порахувати.

Приблизно в 10 млрд грн у Генпрокуратурі оцінюють майно Віктора Януковича у "Межигір'ї". Його описували упродовж минулого року і половина з цієї суми вже доведена фінансовими документами, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Наразі описане майно арештовують, але не в цілому, а тематичними частинами. Вже є рішення суду щодо автопарку, алкоголю і нерухомості. Тепер до списку додали ще корабель-ресторан. У найближчі два тижні слідчі подадуть до суду позов щодо ще майже двох десятків об'єктів "Межигір'я".

Відео У Генпрокуратурі оцінили майно Януковича у Межигір'ї

Коли завершать процедуру взяття всього майна під арешт, остаточно підрахують його вартість і додадуть до справи про заволодіння Януковичем державною резиденцією. "Витрачено на будівництво, закупівлю різного роду речей і так далі – це не остаточна цифра, вона може бути до 10 мільярдів грн. Це те, що стосується витрат, наприклад, ваза і документи, що коштує стільки-то. А там, де таких документів немає, буде призначатися експертиза", - пояснив керівник спеціальних розслідувань ГПУ Сергій Горбатюк.

Як повідомлялося, напередодні Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про затримання позбавленого звання президента України Віктора Януковича. Відповідне клопотання до суду направив департамент спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України. Рішення ухвалене в рамках розслідування провадження про незаконне заволодіння резиденцією "Межигір'я".

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів