Гройсман хоче очолити оргкомітет "Євробачення-2017"

За його словами, передовсім необхідно визначити план дій і місце проведення заходу.

Глава уряду України Володимир Гройсман доручив міністерству культури підготувати пропозиції щодо формування оргкомітету для проведення конкурсу "Евровидение-2017". Також він заявив про готовність його очолити.

Про це повідомляє портал 112.ua.

За його словами, передовсім необхідно визначити план дій і місце проведення заходу. Гройсман також пообіцяв, що уряд сконцентрує зусилля для залучення позабюджетних ресурсів та їх ефективного використання.

"Наше завдання, щоб ми "Євробачення" в 2017 році провели на високому організаційному рівні. Для цього все, що потрібно, ми забезпечимо", — підкреслив прем'єр.

Крім того, Гройсман вказав на необхідність створення конкурентних умов для відбору міст, які висловили бажання провести музичний конкурс, і нагадав, що питання про його перенесення в іншу країну не варто.

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що Україна зможе провести "Євробачення-2017" на високому рівні.

"Ми проведемо та забезпечимо проведення "Євробачення" в Україні на високому рівні", - сказав Гройсман.

При цьому, міністр культури Євген Нищук повідомив, що Швеція витратила на проведення Євробачення-2016 14,5 млн євро. Таким чином, таку суму планують витратити і на музичний конкурс в Україні у 2017 році.

"В основному, це абсолютно спонсорські кошти різних медіакомпаній, спонсорів. Так відбувається практично завжди", - зазначив він. За його словами, проведення Євробачення-2017 – це не тільки витрати для міста, яке прийматиме конкурс, але і привабливість свого регіону і заробіток.

Втім, міністр фінансів Олександр Данилюк припустив, що Україна може передати право на проведення Євробачення іншій країні через занадто високу вартість проведення цього конкурсу. Крім того він додав, що якщо Україна все ж таки вирішить проводити конкурс, слід сформулювати, "чому ми це робимо, і яка користь від цього для держави".

Фінал "Євробачення 2016": найяскравіші виступи конкурсантів

Перший концерт Джамали після "Євробачення"

Виступ відбувся у палаці "Україна". Це був позаплановий виступ, плюс до того, що відбудеться сьогодні. Так зірка відреагувала на ажіотаж після великого європейського успіху.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: