Клімкін їде до Ірану домовлятись про двостороннє співробітництво

Візит триватиме два дні.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить візит до Ірану на запрошення його іранського колеги Мохаммада Заріфа. Візит відбудеться 29-30 травня, про це повідомляє прес-служба МЗС.

Зазначається, що метою візиту є обговорення стану та перспектив розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Іраном. Серед іншого, відбудеться обмін думками сторін щодо актуальних регіональних проблем та викликів сучасності у глобальному вимірі.

"Важливі зміни навколо Ірану, зокрема, зняття економічних та фінансових санкцій, створюють можливості для більш повної реалізації потенціалу цієї держави, яка є важливим партнером України в регіоні, у т.ч. і для активізації українсько-іранського співробітництва в торговельно-економічній сфері", - йдеться у повідомленні МЗС.

Нагадаємо, що 16 січня, США і ЄС скасували режим санкцій щодо Ірану. Це сталося одразу після доповіді МАГАТЕ, яке підтвердило виконання Іраном своїх зобов'язань щодо ядерної програми. Про зняття американських санкцій оголосив державний секретар США Джон Керрі. Однак, ЄС залишає в силі обмеження щодо 82 фізичних осіб та однієї юридичної, накладені на країну за порушення прав людини.

30 років санкцій проти Ірану

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: