Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Євросоюз подовжив санкції щодо Ірану через права людини

У санкційному списку значаться 82 фізичних і одна юридична особи. 

Євросоюз зацікавлений у співробітництві з Іраном і підтримує скасування санкцій, пов'язаних з виконанням ядерних домовленостей. Проте ЄС залишає в силі обмеження, накладені на країну за порушення прав людини.

Про це під час візиту в Тегеран заявила голова зовнішньополітичного відомства Євросоюзу Федеріка Могеріні, повідомляє ВВС.

Могеріні зазначила, що у рамках одноденного візиту до Тегерана серед іншого обговорить з іранською владою і конфлікт в Сирії.

Нещодавно Рада міністрів ЄС ухвалила рішення продовжити до 13 квітня 2017 року санкції щодо Ірану у зв'язку з ситуацією з правами людини. У списку санкцій значаться 82 фізичних і одна юридична особи. Заходи передбачають заморожування "фінансових активів" і заборону на в'їзд до Євросоюзу. Також Європейський Союз наклав санкції на експорт до Ірану устаткування, яке може використовуватися при придушенні протестних акцій і для контролю за засобами зв'язку.

Нагадаємо, що 16 січня, США і ЄС скасували режим санкцій щодо Ірану. Це сталося одразу після доповіді МАГАТЕ, яке підтвердило виконання Іраном своїх зобов'язань щодо ядерної програми. Про зняття американських санкцій оголосив державний секретар США Джон Керрі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції