Луценко не вірить, що його суддю посадять

Дата публікації
Перегляди
1267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Луценко не вірить, що його суддю посадять

Луценко каже, що для Вовка ще є брудні справи

Вовка і годувати не потрібно, він тільки в бік прокурорів дивиться.

Юрій Луценко вважає безперспективним поновлення кримінальної справи проти судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка.

Таку думку Луценко висловив в інтерв'ю УНІАН, коментуючи факт поновлення кримінальної справи проти Вовка.

"Це ще раз підтверджує, що я був правий, коли казав про те, що екс-міністра внутрішніх справ судить суддя, проти якого порушено кримінальну справу. Тож суддя Сергій Вовк, розглядаючи справи Луценка, Іващенка та інших, має чіткий вибір: задовольнити маячню Генпрокуратури або сісти самому. Чи посадять суддю Вовка? Не знаю, але дуже сумніваюся – у ГПУ ще стільки брудних справ! А Вовка тепер і годувати не потрібно, він тільки в бік прокурорів і дивиться", - сказав Луценко.

Нагадаємо, 1 березня Верховний Суд України у зв'язку з нововиявленими обставинами відправив на новий судовий розгляд кримінальну справу, порушену за винесення неправосудних рішень суддею Печерського районного суду Києва Вовком.

Таким чином було скасовано постанову Голосіївського районного суду та ухвалу Апеляційного суду столиці, якими було скасовано та підтверджено правомірність скасування порушення кримінальної справи стосовно Вовка. Справу повторно розглядатиме Голосіївський райсуд Києва.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1267
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація