Луценко просить звільнити Холодницького

Дата публікації
Перегляди
3470
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Луценко просить звільнити Холодницького

Фото: УНІАН

ГПУ надіслала до комісії прокурорів скаргу на очільника САП.

Генеральний прокурор Юрій Луценко звернувся до Квалифікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів з проханням розглянути питання звільнення керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

"У рамках кримінального провадження, яке розслідується спільною групою ГПУ та НАБУ за здобутими в ході слідства фактами, які належно розсекречені, до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) за підписами Генерального прокурора та директора Національного антикорупційного (бюро - прим.ред.) сьогодні направлені дисциплінарні скарги про вчинення керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків. В своєму поданні прошу КДКП розглянути питання зняття Н. Холодницького з посади заступника Генпрокурора - керівника САП", - написав Луценко.

Нагадаємо, раніше щодо керівника Спеціальної антикорупційної прокуратури Назара Холодницького проводилися слідчі дії, в яких брали участь співробітники Генеральної прокуратури України спільно з Національним антикорупційним бюро. Про це повідомив генеральний прокурор Юрій Луценко. Генпрокурор зазначив, що лише в результаті допитів та експертиз він зможе повідомити про те, "чи є ознаки кримінальних правопорушень, які зафіксовані на прослуховувальному пристрої", який було встановлено в кабінеті Холодницького.

Раніше також повідомлялося, що Холодницький начебто готується подати у відставку. "Він говорив це у колективі САП", - розповів співрозмовник ТСН.ua. 

За даними джерел ТСН у ГПУ, Холодницького сьогодні, 30 березня, вранці викликали на допит до Генпрокуратури, але він не з'явився.

Наступна публікація