Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Луценко вніс подання на Добкіна

Луценко вніс подання на Добкіна

Генеральний прокурор вимагає арештувати депутата.

Генпрокурор Юрій Луценко вніс подання до Верховної Ради про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата від Опоблоку Михайла Добкіна.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного депутата М.Добкіна, в діях якого вбачаються ознаки умисної змови групи осіб для зловживання службовим становищем та сприяння шахрайству з метою заволодіння 78 га земельних ділянок м. Харкова нормативною вартістю понад 220 млн грн", - написав Луценко.

Вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешту народного деп...

Опубліковано Юрієм Луценком 29 червня 2017 р.

Нагадаємо, раніше генпрокурор Юрій Луценко анонсував чергове подання про зняття депутатської недоторканності з народного депутата до Верховної Ради.

"Рахуємо дні, щоб вкластися в процедуру до канікул ВР. Сподіваюся, що більшість депутатів знайде можливість позитивно проголосувати на комітеті і в залі, щоб правоохоронці мали можливість встановлення істини. Але ще краще було би внести на розгляд ВР поправку до Конституції про скасування феодальної по суті своїй норми про депутатську недоторканність. Тим більше, що Конституційний суд уже погодив текст змін", - наголосив він.

Він став шостим… Генпрокурор Юрій Луценко вніс подання до ВР про надання згоди на притягнення до кримінальної відповіда...

Опубліковано Ларисою Сарган 29 червня 2017 р.

 

Зазначимо, 27 червня співробітники ГПУ спільно з СБУ влаштували обшуки у приміщенні Харківської міської ради, вилучивши документи, які містять дані про незаконність виділення земельних ділянок, а також відомості про осіб, причетних до скоєння вказаного злочину.

Досудовим розслідуванням було встановлено, що службові особи Харківської міської ради  шляхом створення впродовж 2008-2014 років понад 90 обслуговуючих кооперативів, сприяли у виготовленні правовстановлювальних документів та незаконно привласнили належні територіальній громаді Харкова земельні ділянки загальною площею понад 650 га вартістю більше 4,05 млрд грн. Досудове розслідування триває.

Залиште свій коментар

Вибір редакції