Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Онищенко опублікував перший аудіозапис з компроматом

Скандал між Онищенком та Порошенком набирає нових обертів. 

Нардепа-утікач Олександр Онищенко опублікував перший аудіозапис з компроматом.

Про це повідомляє Страна.ua.

Видання зазначає, що Онищенко надав їм частину своєї фонотеки. А саме - запис розмови з депутатом Олесем Довгим, який, за твердженням Онищенка, виступав посередником в переговорах між ним і Порошенком вже після від'їзду нардепа з України.

"Перший раз як парламентер Олесь прилетів до мене на зустріч до Італії. Я попросив, щоб він розписав кошторис - скільки грошей я віддав за 2,5 року Порошенку, скільки мені висувають і як нам звести бюджет. Я підрахував і вийшло близько $ 50 млн, які мені заборгував Порошенко. Довгий сказав, що все доповість Першому і повернеться з пропозицією ", - розповідає Онищенко виданню.

Друга зустріч відбулася в Лондоні. І цього разу Онищенко її записав за допомогою послуг британських детективів, які організували аудіо- і відеофіксацію розмови.

"Суть розмови зводиться до зустрічної пропозицією: Довгий від імені влади пропонує, щоб всю відповідальність у кримінальній справі взяла на себе моя матір. Плюс до цього я повинен був заплатити в бюджет велику суму під час укладення угоди зі слідством. Разом з тим, за домовленостями, вони повинні були випустити під домашній арешт Валерія Пісного (адвокат Онищенка)", - повідомив він.

Нагадаємо, Онищенко розповів британському виданню The Independent, як "топили" Яценюка та про корупцію в оточенні Порошенка. Зокрема, відставка Арсенія Яценюка з посади прем'єр-міністра України була спланованою оточенням президента Петра Порошенка. Завданням було скомпрометувати його в ЗМІ, а також через постійні акції протестів. Медійна антикампанія тривала 10 місяців і щомісяця на неї витрачали 3 млн доларів. Про корупцію в оточенні Порошенка заявив нардеп-утікач Олександр Онищенко, йдеться в статті британського видання The Independent, яке наголошує, що перевірити достовірність заяв Онищенка не вдалося.

Онищенко також заявив, що передав компромат на Порошенка спецслужбам США. Мовляв, під час зустрічей записував розмови на диктофон, вбудований у наручний годинник.

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко звернувся до НАБУ та ГПУ із вимогою перевірити компромат нардепа-втікача Олександра Онищенка на президента Петра Порошенка. "Я хотів би знати, у чому союзницькі стосунки Тимошенко і газового олігарха Онищенка. Я думаю, суспільство хоче знати, у чому стосунки президента Порошенка і газового олігарха Онищенка, скільки Онищенко заніс Порошенку грошей, скільки він виніс від Порошенка грошей, хто в парламенті отримував ці гроші, кому платили за голосування, і хто виконавці цієї корупції", - заявив Ляшко.

Залиште свій коментар

Вибір редакції