Президент схвалив позбавлення депутатів мандата за "прогули"

Він підтримав чергову петицію, яка набрала вже понад 27 тисяч голосів.

Петро Порошенко звернувся до голови ВР Володимира Гройсмана щодо розгляду на Конституційній комісії питання про припинення повноважень нардепами, які "прогуляли" понад три засідання парламенту. Про це йдеться у відповіді на електронну петицію на сайті глави держави (№№22/000248-епза). У ній пропонується знімати мандат з депутата за три пропуски засідань без поважних причин. 

"Я звернувся до голови Конституційної комісії Гройсмана з проханням на засіданні робочої групи з питань організації державної влади та децентралізації розглянути питання про внесення зміни до статті 81 Конституції України щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України у разі його відсутності без поважних причин на трьох пленарних засіданнях ВР України протягом однієї чергової сесії", - зазначив президент.

Порошенко додав, що "реалізація порушеної в електронній петиції проблеми лежить виключно у конституційній площині". Своїми підписами її підтримало 27103 особи.

Нагадаємо, раніше президент підтримав ідею позбавлення громадянства за сепаратизм. Лідер країни зауважив, що петицію з відповідною ініціативою, яку підтримали українці, переслано у Верховну Раду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: