Порошенко запропонував відзначати День винороба

Президент скасував ліцензію на оптовий продаж алкоголю для невеликих виробників місцевих плодово-ягідних вин.

Президент України Петро Порошенко підписав закон про скасування для дрібних виноробів ліцензії на оптовий продаж вина та запропонував встановити в країні День винороба.

Про це він заявив на зустрічі з виноробами Одещини.

"У нас є дуже велика кількість свят, але свята винороба і свята українського вина у нас немає. А вони думають, якщо у нас немає свята винороба, то і виноробів немає – це ж неправильно", - наголосив він.

За словами Порошенка, можна прив'язати свято до 7 жовтня - дати підписання закону про скасування ліцензії на оптовий продаж алкоголю для невеликих виробників місцевих плодово-ягідних вин з власної сировини, яка становила 500 тисяч гривень на рік.

"Я думаю, що було б дуже добре, якби ми започаткували свято винороба. Запропонуєте іншу (дату) – прошу дуже. Але я хотів би, щоб у нас було свято молодого вина", - додав президент.

Нагадаємо, раніше Порошенко підписав указ про відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи 21 листопада – у день початку Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. До урочистостей будуть залучені активні учасники революційних подій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: