Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Праворадикали анонсують "революційний день"

Більшість партій і рухів від силового протистояння з владою відмежовуються, але допускають провокації.

20 лютого в центрі Києва відбудеться вісім акцій, переважно за участю правих і праворадикальних сил. Дехто з майбутніх учасників говорить про можливі сутички, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"У суботу важкий день, можливо, революційний день. Подивимось, як Господь управить", - каже голова проводу добровольчого руху ОУН Микола Коханівський.

У соціальних мережах людей закликають до бунтів та непокори. Це робить і Андрій Фафлей, колишній боєць "Правого сектору", який нині представляє Революційні праві сили. Напередодні він закликав брати в руки зброю.

"Моя заява про автомати, кулемети – зопалу сказав. Вибачатися ні перед ким не буду. Ті рухи, які можуть бути від нас, вони будуть адекватні тому, як поведуться по відношенню до нас", - заявив він.

"Правий сектор" від гарячих голів відхрещується. Там кажуть, що планують лише мирні акції, проте на них можливі провокації.

"Революційні праві сили – це проект, спрямований проти роботи Правого сектору. Вони намагаються ввести в оману спостерігачів, і якщо стануться якісь провокації з їхнього боку, щоб всі могли подумати на нас", - пояснив речник ПС Олексій Бик.

Добровольчі батальйони запевняють, що за поведінку своїх бійців відповідатимуть, хоча претензій до влади мають багато. Проте і бажаючих спровокувати теж буде вдосталь.

"Будуть приїжджати з Луганської, Донецької області, Закарпаття – ставити намети на три дні, але цього не треба робити", - застерігає представник батальйону "Київська Русь", волонтер Надія Литвиненко.

У поліції про ймовірні провокації знають. До урядового кварталу можуть занести зброю. Тому центр Києва правоохоронці патрулюватимуть у посиленому режимі. Вибухотехніки, кінологи та поліція з металодетекторами перевірятимуть підозрілих людей. За порядком стежитимуть близько п'яти тисяч правоохоронців.

"Сьогодні відбувається фінансування різних організацій з боку Росії саме задля спроб створення провокацій, в тому числі і збройних", - заявив радник голови МВС Зорян Шкіряк.

Тим часом активні учасники Революції Гідності просять не забувати, що 20 лютого – це не привід для зведення політичних рахунків, а передусім день пам'яті Небесної сотні.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Відео Поліція Києва готується до заворушень під час вшанування пам’яті героїв Небесної сотні

Залиште свій коментар

Вибір редакції