Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Проти Навального порушили кримінальну справу

Навальний у своєму блозі неодноразово публікував матеріали, що порочать честь і гідність, - стверджує російський поліцейський.

Московські слідчі порушили кримінальну справу проти опозиціонера Олексія Навального. Рішення було прийнято в середу, 17 травня, після перевірки заяви від колишнього поліцейського Павла Карпова, який звинуватив блогера в наклепі.

Чоловік заявив, що Навальний у своєму блозі неодноразово публікував матеріали, що порочать його честь і гідність. При цьому вони не містили достовірної інформації. За словами джерел телеканалу, перевірка підтвердила, що на сайті опозиціонера і в блозі одного з ЗМІ є такі матеріали. Як уточнив Карпов, в чотирьох роликах його звинувачували у скоєнні тяжких і особливо тяжких злочинів, в тому числі вбивство юриста Сергія Магнітського.

"Рішенням суду було встановлено, що ця інформація недійсна", — зазначив колишній поліцейський. Коментарі самого Навального або його представників поки немає.

Нагадаємо, що раніше російський опозиціонер Олексій Навальний фактично викрив компанію МТС в тому, що вона допомагає спецслужбам зламувати месенджери опозиційних активістів.

За його словами, був зламаний Telegram Георгія Албурова з відділу розслідувань ФБК і Telegram активіста Олега Козловського. Зафіксована спроба злому Telegram прес-секретаря ФБК Кіри Ярмиш.

Залиште свій коментар

Вибір редакції