Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Після двогодинного затримання, Навального відпустили з відділку

Політик припускає, що затримання було безпосередньо пов'язане з діяльністю Генпрокуратури РФ і особисто генпрокурора Юрія Чайки.

Російського опозиціонера Олексія Навального відпустили співробітники поліції Краснодарського Краю.

Про це політик повідомив на своїй сторінці у Twitter.

За його словами, після затримання всім повернули паспорти та відпустили. Проте, за інші пости ДПС вони не відповідають.

Як повідомляють Ведомости, Навальний припускає, що затримання безпосередньо пов'язане з діяльністю Генпрокуратури і особисто генпрокурора Юрія Чайки.

Раніше Генпрокуратура повідомляла, що перевірить інформацію ЗМІ про можливі протиправні дії бізнес-групи сім'ї Нестеренків та участі в них політика Олексія Навального.

Йдеться про публікацію в ЗМІ, в якій Навального запідозрили в тиску на великі компанії, метою якого нібито було укладання контрактів з фірмами підприємця Івана Нестеренка.

12 травня, інтернет-видання Life опублікувало матеріал, в якому стверджувалося, що активна діяльність Навального як міноритарного акціонера великих компаній ( "Роснефти", "Газпрому", ВТБ, ЛУКОЙЛу, "Сургутнафтогазу", "Газпром нафти") і гучні судові процеси проти цих компаній могли використовуватися для того, щоб сприяти бізнесмену Нестеренко в отриманні вигідних контрактів в цих компаніях.

Залиште свій коментар

Вибір редакції