Регламентний комітет дав "зелене світло" арешту Савченко

Дата публікації
Перегляди
7781
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Регламентний комітет дав "зелене світло" арешту Савченко

Фото: УНІАН

Її підозрюють в підготовці теракту.

Регламентний комітет Верховної Ради розглянув питання щодо винесення на голосування зняття недоторканності, дозволу на арешт та притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата Надії Савченко.

Згідно з одноголосним рішенням депутатів, парламенту рекомендовано підтримати всі три подання від ГПУ. Вони передані спікеру Верховної Ради.

Юрій Луценко представив подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та обрання...

Posted by Генеральна прокуратура України on Thursday, March 22, 2018

Нагадаємо, Савченко інкримінують взаємодію із ватажками бойовиків, змову із Володимиром Рубаном, який уже під арештом, та підготовку теракту у Верховній Раді. Його метою, за версією Генпрокуратури, було фізичне знищення керівництва держави та захоплення влади.

Савченко визнала, що причетна до вивезення зброї з окупованих територій та розмов про організацію терактів. Але назвала це власною спецоперацією. 

Із 40-сторінковим поданням Генпрокуратури щодо притягнення до кримінальної відповідальності та арешту Савченко можна ознайомитися на ТСН.ua за цим посиланням.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7781
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація