Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сестра Савченко стане біля воріт СІЗО на підтримку сестри

Вона закликала допустити до сестри українських лікарів.

О 9 ранку 10 березня сестра української льотчиці Надії Віра Савченко стане біля воріт новочеркасського СІЗО на підтримку своєї сестри.

Про це вона написала у Facebook.

Вона вимагає допустити до Надії українських лікарів, оголосити рішення суду якнайшвидше та звільнити бранку. Разом із сестрою Савченкою під СІЗО буде і матір сестер, Марія Савченко та однопартійці Наді.

"Просимо підтримки у всіх, кому небайдужа доля Надії, у всіх, хто не хоче миритись з тоталітаризмом та диктатурою, у всіх хто зберіг гідність та самоповагу! Адреса СІЗО-3 м. Новочеркаськ, вул. Українська,1", - резюмувала вона у Facebook.

Українська льотчиця Надія Савченко, яка добровольцем поїхала боротися з терористами у зону АТО, в середині червня 2014 року потрапила у полон до бойовиків у Луганській області.

Слідчий комітет РФ звинувачує Надію Савченко у нібито пособництві вбивству двох і більше осіб і в незаконному перетині державного кордону. 13 липня офіційний представник СК Володимир Маркін заявив, що Надію Савченко можуть засудити до 25 років ув'язнення. За його словами, із урахуванням зібраних доказів слідчі перекваліфікували дії обвинуваченої, і тепер вона понесе відповідальність не як поплічник, а як співвиконавець вбивства.

За даними захисту, Савченко не могла бути причетною до загибелі журналістів, оскільки потрапила у полон ще до їхньої загибелі. За словами самої українки, терористи відвезли її до Луганська, а потім із мішком на голові перевезли до Красного Луча, звідки доправили до російського міста Богучар.

Із 13 грудня 2014 року льотчиці почала голодування, яке тривало 83 дні. За час голодування вона схудла на понад 20 кілограмів. 2 березня 2015 року Порошенко присвоїв льотчиці звання "Герой України". У свої 34 роки Савченко стала народним депутатом України і депутатом ПАРЄ від України.

18 січня 2016 року в суді російського Донецька був допитаний боєць АТО Іван Руснак. За його словами, 17 червня 2014 року сепаратисти підбили БТР українських військових. Після чого бійці зайняли оборону і почали відходити. У цей момент на них вийшла Савченко. У Надії не було з собою рюкзака з біноклем і рацією, а було розвантаження з медпакетами, якими вона надала першу допомогу.

4 березня Надія Савченко, яку утримують в СІЗО в РФ, оголосила сухе голодування. Адвокати льотчиці повідомили, що стан її здоров'я значно погіршився - Савченко почала страждати на лихоманку та тахікардію і лише за одну добу втратила чотири кілограми.

Під час заключного слова незаконно ув'язнена українка проголосила, що у Росії неодмінно буде свій Майдан і показала судові середній палець.

"Майдан у Росії буде! Путін всіх не посадить. Хотіли останнє слово? Ось воно", - сказала вона.

Вирок Надії Савченко призначили на 21 та 22 березня.

ПРОШУ репост!!! До уваги всієї міжнародної пільноти, ЗМІ та співвітчизників!З 10 березня в 09 00 ранку, я сестра Надії,...

Posted by Vira Savchenko on Wednesday, March 9, 2016

Залиште свій коментар

Вибір редакції