Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У суді над Савченко вперше допитали бійця АТО

Адвокати розповіли про його допит.

Сьогодні в Донецькому суді Ростовської області РФ допитали свідка захисту української Льотчиці Надії Савченко - бійця АТО Івана Руснака, який спілкувався з нею в день полону.

Про це повідомив в Twitter її адвокат Микола Полозов.

За його словами, 17 червня 2014 року сепаратисти підбили БТР українських військових. Після чого бійці зайняли оборону і почали відходити. У цей момент на них вийшла Савченко. У Надії не було з собою рюкзака з біноклем і рацією, а було розвантаження з медпакетами, якими вона надала першу допомогу.

Адвокат нагадує: сепаратисти стверджували, що Савченко була з рюкзаком.

"Приблизно о 9:40 Савченко говорила по телефону, із зеленки в неї стріляли, вона впала, підповзла до нас, перев'язала руку", - розповів Руснак і підкреслив, що не бачив і не чув, щоб Савченко коректувала артилерійський вогонь.

Полозов зазначив, що російські прокурори намагалися підловити бійця в питаннях, однак у них нічого не вийшло.

"Сепаратисти прострелили Савченко руку, коли вона викликала по телефону допомогу для Руснака та інших бійців з підбитого БТР", - додав адвокат.

Нагадаємо, українська льотчиця Надія Савченко, яка добровольцем поїхала боротися з терористами в зону АТО, в середині червня 2014 року потрапила в полон до бойовиків в Луганській області. 8 липня стало відомо, що її утримують у воронезькому СІЗО в Росії.

В РФ її зинуватили в причетності до загибелі під Луганськом російських журналістів, які нелегально прибули на територію України, щоб у складі групи бойовиків висвітлювати їхні напади на українських військових. Крім того, льотчицю звинуватили в незаконному перетині кордону.

Залиште свій коментар

Вибір редакції