Сестра Савченко у вишиванці прийшла до суду підтримати Сенцова

Судові пристави заявили про можливі "провокації" на засіданні. 

У Північно-Кавказькому військовому окружному суді Ростова 19 серпня починаються дебати у справі незаконно ув'язненого українського режисера Олега Сенцова.

На початку засідання судові пристави зібрали журналістів і заявили, що у суді готується "провокація". Мовляв, хтось заніс до зали футболки із закликом звільнити Олега Сенцова та Олександра Кольченка. За словами приставів, це є спробою зірвати судовий процес, повідомляє Hromadske.tv. 

Підтримати українців прийшла і сестра режисера Наталя Каплан та сестра ув'язненої у Росії льотчиці та народного депутата Віра Савченко. Окрім них у залі присутні генеральний консул України у Ростові Віталій Москаленко та консул Олександр Ковтун.

Українського кінорежисера, сценариста та активіста Євромайдану Олега Сенцова російська ФСБ затримала у ніч проти 11 травня 2014 року у Сімферополі та звинуватила у підготовці терактів у Криму, пізніше його перевезли до Москви. Зокрема, Сенцову закидають керівництво диверсійно-терористичною групою "Правого сектору", яка начебто здійснила 14 і 18 квітня 2014 року підпали штабів "Російської громади Криму" і "Єдиної Росії" в Сімферополі, а також готувала в кримській столиці вибухи біля пам'ятника Леніну і Вічного вогню.

Зазначимо, за статтею про теракт українському режисеру загрожує до 20 років колонії

Повʼязані теми:

Наступна публікація