Туркменські діти у цирку аплодували Януковичу стоячи

Дата публікації
Перегляди
2133
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Туркменські діти у цирку аплодували Януковичу стоячи

Янукович з президентом Туркменистану відвідали циркову виставу.

Президент Віктор Янукович разом з президентом Туркменистану Гурбангули Бердимухамедовим відвідав благодійну виставу для дітей, яку представили в Києві артисти Національних цирків двох країн.

Майстри циркового мистецтва України та Туркменистану підготували спільну програму для дітей із малозабезпечених сімей, сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Ще до початку циркових номерів частина аплодисментів дісталася і Януковичу, який пройшов до свого місця у залі серед дітлахів. Публіка аплодувала президенту України стоячи. Цікаво, що половина зали була заповнена туркменами.

Проект був реалізований під патронатом президентів України та Туркменистану і спрямований на подальшу розбудову культурно-гуманітарних зв'язків і дружніх взаємин між народами.

Під час вистави глядачі побачили номери, підготовлені українськими та туркменськими артистами в різних жанрах циркового мистецтва. Свою майстерність зокрема продемонстрували артисти Національного цирку України та кінноспортивної групи "Галкиниш" Туркменистану.

Віктор Янукович сьогодні сходив у цирк

Віктор Янукович сьогодні сходив у цирк

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
2133
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація