У Києві суд закрив "квартирну справу" Лещенка

Дата публікації
У Києві суд закрив "квартирну справу" Лещенка

УНІАН

Суд не виявив адміністративного порушення.

Печерський районний суд Києва закрив так звану "квартирну справу" народного депутата Сергія Лещенка, не знайшовши в ній складу злочину.

Про це пише "Українська правда".

Суддя заявив, що суд "постановив у справі про адміністративне правопорушення відносно Лещенка Сергія Анатолійовича… за ч.1 ст. 172 п.5 Кодексу України про адмінпорушення закрити за відсутністю складу адміністративного правопорушення".

Раніше виник скандал щодо елітної квартири Лещенка вартістю 7,5 млн грн. Політик пояснив, що квартира була куплена за частину заощаджень як співзасновника "Української правди", позику від засновника УП Олени Притули і гроші його коханої – Анастасії Топольської.  

Будучи на момент придбання неруxомості нардепом, він одержав подарунок, вартість якого у 1307,43 разів перевищила мінімальну заробітну плату (загальна сума знижки склала 1 млн 801 тис. 648 гривень). Однак розмір подарунку, передбачений "Законом України про державну службу", перевищив розмір мінімальної зарплатні у 1307,43 разів і становив 1 млн 801 тис. 648 гривень.

Згодом у кулуарах Верховної ради зняли на відео, як Лещенко тікав від представника Національного агентства з питань запобігання корупції, який намагався зачитати йому протокол про відповідне адмінпорушення. 

Депутата Сергія Лещенка викликають до Печерського райсуду

Депутата Сергія Лещенка викликають до Печерського райсуду

Наступна публікація