НАЗК вирішило передати справу Лещенка до суду, а нардепа повідомити поштою

Дата публікації
Перегляди
840
Поділитись:
WhatsApp
Viber
НАЗК вирішило передати справу Лещенка до суду, а нардепа повідомити поштою

Фото: УНІАН

Про таке рішення йдеться на сайті агентства.

Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило направити до суду протокол про адміністративне правопорушення, скоєне нардепом Сергієм Лещенком. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

Рішення ухвалили на позачерговому засіданні 6 грудня. Зазначається, оскільки нардеп не з'являється для ознайомлення та отримання копії протоколу, його повідомлять іншим способом.

"У разі якщо особа відмовляється від отримання другого примірника протоколу про адміністративне правопорушення або не з'являється для ознайомлення з протоколом, другий примірник протоколу про адміністративне правопорушення та копії інших матеріалів, що підтверджують факт вчинення адміністративного правопорушення, рекомендованим поштовим відправленням із повідомленням про вручення та з описом вкладення не пізніше наступного робочого дня з дня складення протоколу про адміністративне правопорушення разом із супровідним листом в конверті з позначкою "особисто" направляються особі, щодо якої складено протокол про адміністративне правопорушення", - йдеться у заяві.

Нардеп Лещенко двічі не з'являвся для ознайомлення з протоколом на запрошення НАЗК, а напередодні у Раді пішов від уповноваженої особи агентства, яка намагалась зачитати нардепу матеріали справи. Сам Лещенко заявляв, що прийде до НАЗК у п'ятницю, 9 грудня, коли закінчиться пленарний тиждень.

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції виявило порушення під час купівлі нардепом Сергієм Лещенком квартири, а саме порушення встановлених законом обмежень щодо одержання дарунка. У протоколі зазначається, що Лещенко одержав подарунок у вигляді знижки на вартість квартири, яка була надана забудовником. Будучи на момент придбання неруxомості нардепом, він одержав подарунок, вартість якого у 1307,43 разів перевищила мінімальну заробітну плату (загальна сума знижки склала 1 млн 801 тис. 648 гривень). 

Наступна публікація