У НАЗК пояснили проблеми з реєстром e-декларацій

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У НАЗК пояснили проблеми з реєстром e-декларацій

Фото: УНІАН

Проблеми обіцяють усунути до ранку 29 березня.

Єдиний державний реєстр електронних декларацій не працює через велику кількість відвідувань.

Про це повідомила голова НАЗК Наталыя Корчак у Facebook.  

Своєю чергою, адміністратор реєстру - державне підприємство "Українські спеціальні системи" - обіцяє усунути проблеми до ранку 29 березня, йдеться на сайті НАЗК.

"Підприємство, яке має забезпечувати безперебійну роботу системи і вчасно усувати проблеми технічного характеру. Сьогодні в ході наради адміністратор пообіцяв відкоригувати потужності Реєстру під кількість необхідних сесій, які не "ложитимуть" Реєстр. Зробити це так, щоб завтра декларанти могли виконати свій обов'язок", - написала Корчак.

Окрім того, вона додала, що НАЗК не знімає з себе відповідальності, адже є власником Реєстру.

"Протягом останніх днів НАЗК намагається впливати на ДП "УСС", завалюючи підприємство листами і вимагаючи діяти (вжити заходів) в рамках підписаної угоди. Ми не брифінгували й не влаштовували телевізійних шоу, бо не хотіли непотрібного ажіотажу серед декларантів, вірили в обіцяні ДП "УСС" "зробимо в найближчу годину", розуміли й розуміємо, що штучно створений негативний інформаційний потік, розбурханий до рівня військових дій, загрожує життєздатності системи електронного декларування", - заявила Корчак. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в українських чиновників знову виникли проблеми із заповненням електронних декларацій на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Так, вони скаржилися, що Єдиний державний реєстр декларацій працює несправно. 

На сайт Нацагентства з питань запобігання корупції неможливо подати е-декларацію

На сайт Нацагентства з питань запобігання корупції неможливо подати е-декларацію

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація