Україна не може уникнути бойкоту Євро-2012 - експерт

Дата публікації
Перегляди
8873
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна не може уникнути бойкоту Євро-2012 - експерт

У Польщі вважають, що Україна не зможе уникнути бойкоту Євро-2012 / Фото: Архів

У Польщі вважають, що не зможуть переконати європейських політиків відмовитись від бойкоту Євро-2012.

Українська влада не має шансів уникнути бойкоту Євро-2012 політиками держав Європейського Союзу через справу ув'язненої екс-глави уряду Юлії Тимошенко.

Таку думку висловив директор польсько-української фундації PAUCI Ян Пєкло, зауваживши, що співорганізатор чемпіонату та член ЄС Польща не зможе Україні допомогти в цій справі, пише УНІАН.

"Захід не може собі дозволити інше ставлення до Лукашенка (Президента Білорусі Олександра Лукашенка), котрий порушує права людини, а до Януковича ставитися як до союзника, котрий хоче європейської інтеграції, а фактично це не так", - сказав експерт.

Він назвав намагання протистояти бойкоту матчів Євро-2012 в українських містах "боротьбою з вітряками".

За словами Пєкла, Польща не зможе переконати європейських політиків відмовитися від бойкоту, нагадавши, що одним із найактивніших прихильників цього методу впливу на Україну є Німеччина.

"Це виключно бойкот політиків, котрі не хочуть сидіти на одній трибуні разом з Януковичем", - зазначив Пєкло.

Він також додав, що навіть найвищі польські посадовці, котрі можуть приїхати до України на матчі Євро-2012, повинні використати цю можливість для того, аби заявити про свою незгоду з тим, що діється з Тимошенко та іншими членами її Кабінету міністрів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8873
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація