Україні необхідний постійний Майдан як інституція – Шкляр

Письменник впевнений, що зовнішні сили не здатні спричинити протести в Україні.

Без тиску громади українські чиновники не квапляться працювати на благо суспільства. Про це у ток-шоу "Право на владу" говорив письменник, лауреат Шевченківської премії Василь Шкляр.

Головним запитанням випуску ток-шоу був план "Шатун", про який стало відомо з листування радника президента РФ Владислава Суркова. За переконанням письменника, дестабілізацію та масові протести в Україні під зовнішнім впливом влаштувати неможливо. Українці вийдуть на вулиці лише за власними переконаннями, і до цього може довести лише своя влада.

"Нам потрібен Майдан як інституція, постійний. Той Майдан не повинен розходитись, як одна гілка влади. Він тільки може піти то до Верховної ради, то до уряду, то до Банкової. Бо ми бачимо – як Майдан, наші політики стоять як шовкові на сцені. Тільки Майдан розходиться – все розвалюється", - впевнений Шкляр.

Зазначимо, що гості ток-шоу, а це нардепи різних політичних сил, бачать "Шатуна" всередині країни серед своїх колег. Деякі вважають дестабілізацію результатом внутрішніх конфліктів, дехто – результатом змови деяких українських політиків з Кремлем.

ВідеоВ Україні потрібен постійний Майдан, аби влада була «шовковою» - Шкляр

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: