Українські афганці підтримали Порошенка на виборах-2014

Дата публікації
Перегляди
6803

Кандидат подякував воїнам за незламну волю та внесок у перемогу Майдану.

Афганці підтримали кандидатуру Порошенка / ТСН.ua
Всеукраїнська Асоціація Ветеранів Афганістану одноголосно проголосувала за підтримку кандидатури Петра Порошенка на президентських виборах 25 травня. Таке рішення члени організації ухвалили на своєму установчому з'їзді у Києві.

Виступаючи перед воїнами-інтернаціоналістами Порошенко зауважив, що в залі зібралися люди для яких слова Честь, Вітчизна, Обов'язок наповнені особливим змістом.

"Мова йде про людей, які заслуговують на повагу та вдячність держави за мужність, патріотизм, вірність присязі, відданість. Ці якості ветерани-афганці в повній мірі проявили й під час подій на Майдані. З першого й до останнього ми разом стояли пліч-о-пліч та боролися за волю країни. Ви не пішли з Майдану ані під загрозою в'язниці, ані під загрозою смерті. Ваша роль – неперевершена! Дякую Вам за все", - наголосив Порошенко.

"Разом заради майбутнього України ми маємо заявити всім українцям Сходу, Заходу, Центру й Півдня що ми захистимо їх спокій та гарантуємо безпеку. Саме афганці здатні навчити нашу державу бути сильною", - сказав Порошенко.

Він додав, що зараз демократичні, проєвропейські, проукраїнські політики і політичні сили консолідуються з метою перемоги на президентських виборах.

Порошенко привітав афганців зі створенням нової Асоціації ветеранів. Він додав, що новостворена організація не лише має захищати права воїнів-інтернаціоналістів, а й контролювати владу.

"Впевнений що ваш сильний дух і наша єдність приведуть нас до перемоги", - зазначив Порошенко.

Як уже повідомлялося, Порошенко має шанси виграти вибори у першому турі.