Порошенко має шанси виграти вибори у першому турі

Порошенко має шанси виграти вибори у першому турі

Згідно з даними опитування, прийти на дільницю і проголосувати за Порошенка готові 48,4% українців.

Петро Порошенко продовжує нарощувати перевагу над іншими кандидатами у президенти. Про це свідчать результати опитувань, проведених спільно СОЦИСом, КМІСом, "Рейтингом" та Центром Разумкова.

Згідно з опитуванням, українці демонструють дуже високий рівень електоральної активності: близько 85% виборців готові чи скоріше готові взяти участь у виборах. При цьому тих, хто не хоче йти на вибори – 11%.

Близько 22% виборців заявляють, що, поки не знають, за кого віддати свій голос або не підуть на вибори. Але серед тих, хто має намір точно прийти на дільниці та визначився з вибором, Порошенка підтримають аж 48,4%, Тимошенко всього лише 14%.

Тігіпко отримав би 7,4% голосів тих, хто визначився, Добкін та Симоненко - 6% та 5,6% відповідно. Решта кандидатів отримала б трохи більше 3% голосів чи менше.

Загалом же серед всіх опитаних Петра Порошенка на часі готові підтримати 32,9% респондентів. Другу позицію посідає Юлія Тимошенко – 9,5%, а третю Сергій Тігіпко – 5,1%.

Михайла Добкіна підтримують 4,2% виборців, лідера КПУ Петра Симоненка - 4%, Анатолія Гриценка – 3,4%, Олега Ляшка – 3,2%.

Нагадаємо, згідно з даними минулого опитування, яке було опубліковано на початку квітня, 28,2% усіх респондентів (або 42,3% серед тих, хто збирається взяти участь у виборах і вже визначився, за кого голосуватиме) мали намір проголосувати за Порошенка. Тимошенко готові були віддати відповідно 13,0% і 19,1%.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів