Янукович хоче показати, що "ера донецьких" скінчилась - експерт

Дата публікації
Перегляди
1516
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович хоче показати, що "ера донецьких" скінчилась - експерт

Небоженко: Янукович дав зрозуміти, що "закінчується ера донецького професіоналізму" / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Запрошення Порошенка на посаду - це сигнал "донецьким", що настає ера професіоналів загальноукраїнського масштабу, вважає політолог.

Запрошенням на посаду міністра економіки Петра Порошенка президент Віктор Янукович хоче показати, що він призначає на посади не тільки "донецьких" і натякаєна те, що "закінчується ера донецького професіоналізму, а настає ера професіоналів загальноукраїнського масштабу". Про це директор соціологічної служби "Український барометр" Віктор Небоженко заявив "Главреду".

За словами експерта, Янукович дав зрозуміти, що управління країною і реформи повинні здійснювати професіонали, незалежно від партійної приналежності.

"Тому він зважується на такий серйозний крок, намагаючись умовити Порошенко взяти одну з самих ключових посад в уряді", - зауважив Небоженко.

Політолог вважає, що президент, з одного боку, показує Порошенку (який давно вже дозрів як міністр) перспективи, а з іншого – показує "донецьким", що рухатися далі, спираючись тільки на їх сили, країна не може.

"Залучаючи Порошенко до роботи в Кабміні Янукович намагається зробити те, що не вдалося свого часу зробити Віктору Ющенку, який мав намір помирити різні береги, різні фінансово-промислові групи", - додав Небоженко.

На його думку, запрошення Порошенка виглядає як "натяк на те, що закінчується ера донецького професіоналізму, а настає ера професіоналів загальноукраїнського масштабу".

Нагадаємо, раніше Янукович заявив, що хоче, щоб Петро Порошенко працював в уряді міністром економічного розвитку і торгівлі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1516
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація