Януковича вражає "ненависть і зло" всередині Тимошенко

Дата публікації
Перегляди
5273
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Януковича вражає "ненависть і зло" всередині Тимошенко

Янукович запевнив, що ніколи не відчував ненависті до Тимошенко, а от її ненависть йому незрозуміла

Президент Віктор Янукович розповів про своє відношення до ув'язненої екс-прем'єра.

Президент України Віктор Янукович використовуватиме всі права щодо ув'язнених українців, в тому числі і екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Про це він заявив в ексклюзивному інтерв'ю російському агентству ИТАР-ТАСС напередодні візиту до Москви.

"Що стосується моїх прав, які передбачені сьогодні Конституцією, наприклад, щодо Юлії Володимирівни, та й щодо інших людей, які сьогодні потрапили під суд, я завжди їх використовуватиму сповна, але тоді, коли вже буде закінчено процес, коли вже буде ухвалено рішення відповідні", - пообіцяв Янукович.

Що стосується його особистого ставлення до Тимошенко, то він сказав: "Ви повірте, у мене ніколи не було і немає ненависті взагалі до людини і до Юлії Володимирівни".

"Мене вражає ось та ненависть і зло, які сидять в ній і в деяких її, говоритимемо, попутниках або соратниках. Звідки стільки ненависті і зла?", -  не розуміє Янукович.

За його словами,"той величезний тиск, який сьогодні йде на систему правоохоронних органів, на слідчих, на суддів, звичайно він грає певною мірою на користь тих, кого сьогодні звинувачують".

"Як тільки приймемо Кримінально-процесуальний кодекс, ми побачимо, які справи можна буде вже переглянути. Природно, вони переглядатимуться. Ми сьогодні пішли шляхом гуманізації", - зазначив Янукович.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5273
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація