Україна назвала брехнею заяву Росії про зрив перевірки сирів

Дата публікації
Перегляди
1796
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Україна назвала брехнею заяву Росії про зрив перевірки сирів

Бісюк обурений заявою Онищенка, але все одно готовий домовлятись про сир / Фото: Сегодня

Голова Держветфітослужби заперечив звинувачення голови Росспоживнагляду в тому, що це нібито Україна зірвала інспекцію якості сирів на українських заводах.

Голова Держветфітослужби України Іван Бісюк назвав брехнею заяву глави Росспоживнагляду Геннадія Онищенка про зрив Україною інспекції сирзаводів.

"Все те, що сказано сьогодні - це брехня, по-іншому я навіть не можу сказати", - заявив Бісюк.

Він розповів, що ще у вівторок російській стороні направили листа про те, що Мінагропрод України буде всіляко сприяти проведенню інспекції.

"З метою належної перевірки українське відомство попросило повідомити про склад і час прибуття групи експертів", - зазначив він.

Він також наголосив, що в телефонній розмові 16 березня з представником російської санслужби Людмилою Щікіною вона підтвердила отримання листа, і що відповідь на нього знаходиться на підписі у одного з керівників Росспоживнагляду.

Водночас, за словами глави Держветфітослужби, вона не повідомила про його зміст, і сказала, що поки не варто турбуватися про візит інспекції, тому що невідомо, чи буде він взагалі.

"Наші відносини з Росспоживнаглядом сьогодні схожі на гру в наперстки: ти знаєш, що програєш, але тобі не віриться, тому що ти сподіваєшся, що все вирішиться. На мою думку, даремно ми сподіваємося, що Росспоживнагляд хоче з нами попрацювати, приїхати і подивитися наші підприємства", - зазначив Бісюк.

Він висловив думку, що нинішні дії Росспоживнагляду спрямовані на те, щоб не допустити українського виробника на територію Митного союзу.

Але Бісюк наголосив на готовність української сторони в будь-який момент надати можливість російським фахівцям проінспектувати українські сирзаводи.

"Навіть якщо сьогодні вони нам подзвонять о 12 годині ночі і скажуть, що завтра приїдуть, то завтра ми їх зустрінемо і доставимо на заводи", - додав Бісюк.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1796
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація