Захарченко побачив, як міліцію використали у справі Еx.ua

Дата публікації
Перегляди
1322
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Захарченко побачив, як міліцію використали у справі Еx.ua

Захарченка насторожило, що люди "валили" державні сайти через Еx.ua / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Міністр МВС вважає, що на Еx.ua обкатували протестну технологію.

Бурхлива реакція громадськості на закриття файлообмінника Ex.ua - спроба "обкатати технологію".

"Думаю, хтось намагався перевірити: чи можливо вивести людей за такою схемою, під таким приводом, на вулицю. У них це вийшло".

Таку думку в інтерв'ю LB.ua висловив глава МВС Віталій Захарченко.

"Ті ж люди, які, свого часу, писали нам заяви про порушення авторських прав - на підставі яких і було порушено цю кримінальну справу - потім прийшли під міністерство з протестною акцією. Думаю, просто обкатувалася технологія", - уточнив глава МВС.

"Раніше таких ситуацій не виникало, тому реакція на подібного роду загрози не відпрацьовувалася. Очевидно, що для відповідного захисту необхідне спеціальне програмне забезпечення. Ми зробили висновки з того, що сталося і зараз таке програмне забезпечення буде придбане, встановлене і т.д", - заявив також міністр, пояснюючи, чому сайт його і низки інших відомств, не витримав атаки хакерів. Атака, як відомо, стала своєрідно реакцією на санкції проти файлообмінника.

"Мене, ось, особисто, інше насторожило: реакція суспільства. Скільки людей не приховували радості в зв'язку з тим, що "лягли" сайти урядових установ. Скільки громадян добровільно підтримали ці хуліганські дії, ці ДОС-атаки", - обурився Захарченко.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1322
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація