Зеків вночі зганяли на ремонт нової камери Луценка - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
1571
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Зеків вночі зганяли на ремонт нової камери Луценка - ЗМІ

Нову камеру Луценка всю ніч ремонтували в’язні - ЗМІ / Фото: УНІАН

За словами журналіста Костянтина Усова, зекам не давали спати і навіть ходити в туалет, поки все не було закінчено.

Камеру, до якої напередодні перевели екс-главу МВС Юрія Луценка, було відремонтовано ув'язненими вночі. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє журналіст Костянтин Усов.

За його словами, 29 березня Лук'янівський СІЗО відвідає делегація ПАРЄ. А 28 березня Луценка терміново перевели зі старої камери №158 у камеру №136.

"Ще два дні тому в камері №136 утримувався екс-суддя Зварич. Приміщення було старим, неохайним та ураженим астмогенним грибком", - написав Усов.

Він повідомив, що "порушуючи всі відомі мені закони, на терміновий нічний ремонт камери, куди похапцем вирішили пересадити Луценка, керівництво СІЗО в особі т.в.о. начальника установи Євгена Домбровського зігнало більше десятка інших ув'язнених".

За даними журналіста, їм не давали спати і навіть ходити в туалет, поки все не було закінчено. Усов додав, що у четвер, 29 березня, під час візиту представників ПАРЄ до СІЗО, весь офіцерський склад ізолятора буде тримати в очепленні внутрішню територію, корпуси та коридори, "щоб ніхто із ув'язнених не вступив з європейцями в розмову і не наговорив зайвого".

Нагадаємо, напередодні Луценка перевели у нову камеру. За словами самого екс-міністра, у новій "хаті" - плазмовий телевізор, шафа для посуду та полиця для книжок, дерев'яні ліжка, табуретки та стіл, настінний годинник та вазони без квітів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1571
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація