Білорусь - Україна - 0:2. Важка перемога з неймовірними фанатами

42к

21:45 Білорусь - Україна / Фото: prosport.tsn.ua

Онлайн-коментар матчу другого туру відбірного турніру на чемпіонат Європи-2016 між збірними Білорусі та України.

0:23   а 12 жовтня Україну чекає не менш важлива гра з Македонією у Львові
23:37   інші результати нашої групи: МАКЕДОНІЯ - ЛЮКСЕМБУРГ - 3:2, СЛОВАЧЧИНА - ІСПАНІЯ - 2:1
90+3'   на цьому все!!! Україна здобула першу перемогу у відборі на Євро-2016!!!! ВІТАЄМО!!!
90+3'   наші відбили корнер, втекли в атаку 4 в 1. Коноплянка вивів Ярмоленка сам на сам, той витягнув на себе голкіпера і віддав пас Сидорчуку і це 2:0
90+3'    ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛ
90+3'   корнер у білорусів. Чи не останній шанс
90+2'   після стандарту білорусів Філіпенко пробив вище воріт з 15-ти метрів
90+1'   заміна у нас: ЗОЗУЛЯ - ТИМОЩУК
89'   за грубий фол Зозуля покарано "гірчичником"
89'   гімн України на трибунах "Борисов-Арени"!!! До сліз! Дякуємо браттям-білорусам!!!
87'   міняє Кондратьєв антигероя матчу: МАРТИНОВИЧ - САВИЦЬКИЙ
82'   зліва навісив Коноплянка. Будківський не пробив, але захисник білорусів Мартинович дуже красивим ударом коліном пробив у дев'ятку власних воріт
82'    ГООООООООООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛ
81'   на матчі присутні 10502 вболівальники
79'   підсилює атаку Михайло Фоменко: ЕДМАР - БУДКІВСЬКИЙ. Дебют Пилипа за національну збірну України
79'   друга заміна у білорусів: ГОРДЕЙЧУК - КОРНІЛЕНКО
78'   вболівальники білоруські - молодці!!!
74'   здалеку пробив Драгун - П'ятов м'яч відбив
73'    Ο ціною жовтої картки Кучер збив Калачьова. Виправдано, бо могла бути небезпечна контратака суперника
73'   а білоруси поки що взяли паузу. Певно готують фінальний штурм
72'   дальній удар Степаненка - неточно
70'   штрафний для України! 25 метрів до воріт. Б'є Коноплянка - вище
68'   наші тим часом подають корнер. Гостра подача Ярмоленка - Жевнов кулаками вибив м'яч
68'   а тепер увесь стадіон у єдиному пориві СЛАВА УКРАЇНІ - ГЕРОЯМ СЛАВА!!!!
67'   наші фанати зарядили "Живє Бєларусь"
66'   удар-подача Кривця. М'яч потрапляє у стійку
65'   перша заміна у нас: РОТАНЬ - СИДОРЧУК
64'   вже дві хвилини фанати співають "Путін - Х*йло". Вся "Борисов-Арена" у єдиному пориві горланить пісню про Путіна. Втретє за гру виконується знаменитий хіт
60'   дуже рваний темп гри, що на користь господарів. У "синьо-жовтих" немає комбінаційної гри
56'   зі штрафного Ротань закручував м'яч у ворота, але Жевнов дістав
51'   гольовий момент у білорусів! Після подачі штрафного зліва Мартинович головою пробив поруч зі стійкою
"Синьо-жовті" фанати на трибунах / Фото: twitter.com/sporttut
50'   контра білорусів. Гордейчук увірвався в штрафний зліва. На замасі прибрав Федецького і прострілив. Хачеріді вибив м'яч
49'   дивимося інші результати у нашій групі: СЛОВАЧЧИНА - ІСПАНІЯ - 1:0, МАКЕДОНІЯ - ЛЮКСЕМБУРГ - 1:2. Всі результати тут
48'   б'є Коноплянка здалеку - повз ворота
46'   Кондратьєв робить одну заміну: СТАСЕВИЧ - КІСЛЯК
22:48   повертаємося на "Борисов-Арену"
22:32   у нас перерва! А вболівальники скандують "Путін - Х*йЛо". Вже вдруге за матч
45'   ще один корнер! Цього разу П'ятов хоч і коряво, але вибив м'яч
45'   гольовий момент у білорусів! Після подачі корнера Філіпенко бив головою під поперечину, а П'ятов вибив на кутовий
44'   ще одна кричалка вболівальників: ХТО НЕ СКАЧЕ, ТОЙ МОСКАЛЬ. І весь стадіон на ногах
43'   корнер білорусів - метушня в нашому штрафному, але м'яч таки вибили
40'   дуже багато боротьби на полі. Нашим неймовірно важко пройти оборонні редути білорусів
36'   ех Зозулечка!!!! З кутового Коноплянка подав на ближню стійку, Зозуля вискочив з-за спини захисника і пробив зльоту. М'яч пролетів біля хрестовини
34'   не зовсім правильну тактику вибрали наші. Постійні закидання в штрафну раз-пораз виграють білоруси. По такій грі треба бити здалеку
Банер білорусів в підтримку України / Фото: srpskenovinecg.com
28'   два кутових виконали українців. Без ударів
27'   фанати вигукують "Слава України - Героям Слава!!!", співають "Воїни світла"
25'   не вистачило Ротаню зросту, щоб замкнути подачу справа
19'   наші заробили гострий штрафний. Подача зліва ледь не закінчилася небезпечною контратакою господарів. Але Хачеріді "прочитав" передачу суперника
18'   дуже красива перекличка білоруських та наших вболівальків: Слава Україні - Героям Слава!!! Наші також скандують: Хай живе Беларусь
15'   дуже гострий простріл Шевчука зліва, але Зозуля з Ярмоленком м'яч не дістали
14'   наші намагаються подовгу тримати м'яч, виманюючи суперника зі своєї половини поля, щоб той оголяв тили
12'   господарі заробили кутовий. Стасевич подав. М'яч вибили захисники
11'   наші контролюють гру. Тримають м'яч здебільшого у центрі поля
8'   українці скандують: "Хай живе Беларусь". Білоруси у відповідь заспівали пісню "Воїни світла"
7'   штрафний заробили білоруси в 30-ти метрах до воріт. Стасевич подав. Наші винесли м'яч
5'   українські фанати молодці. Вже на 5-й хвилині виконали хіт "Путін - х*йло"
2'   перша атака українців закінчилася невдалим пасом Коноплянки з флангу
1'   білоруси провели атаку, доставивши м'яч в руки П'ятову
21:46   стартовий свисток ван Букела! Поїхали!!!
21:45   на "Борисов-Арені" слухаємо гімн Білорусі. Усе готово до початку гри
21:43   на трибунах присутні кілька тисяч українських вболівальників, які дуже гарно заспівали гімн
Наша збірна перед грою / Фото: twitter.com/sporttut
21:41   співаємо гімн України!!! Співають всі футболісти. Ау, Ракицький, бери приклад!!!!
21:40   виходять команди на поле. Та й вболівальників вже чимало на трибунах. Але вільних місць вистачає
21:30   15 хвилин до матчу, а на трибунах дуже багато вільних місць
21:29   матч не відвідає президент Білорусі Олександр Лукашенко. Він дуже хотів бути присутнім на грі, але його на "Борисов-Арені" не буде
21:18   футболісти продовжують розминатися
21:13   нагадаємо, що українці з пригодами добиралися до Борисова. Було чимало випадків, коли українців не пускали в Білорусь
21:12   вболівальники не поспішають заповнювати 13-тисячну "Борисов-Арену". На трибунах вже є кілька десятків наших вболівальників
21:00   на поле для передматчевої розминки вийшли білоруські футболісти. І майже одразу - українці
21:00   трибуни напівпорожні. До матчу 45 хвилин
20:48   стартовий склад України: 12. Пятов, 3. Хачеріді, 5. Кучер, 13. Шевчук, 17. Федецький, 6. Степаненко, 14. Ротань (к), 21. Едмар, 7. Ярмоленко, 8. Зозуля, 10. Коноплянка
20:44   стартовий склад Білорусі: 1.Жевнов, 3. Мартинович, 5. Поляков, 18. Верховцов, 21. Філіпенко, 2. Драгун, 9. Стасевич, 11. Гордейчук, 14. Кривець, 16. Баланович, 23. Калачьов (к)
20:00   до гри залишилося менше двох годин. Незабаром з'являться стартові склади
17:17   відповідно до букмекерських котирувань, фаворитом матчу є Україна
0:31   до вашої уваги передматчеві коментарі:

- Михайло ФОМЕНКО

- Георгій КОНДРАТЬЄВ

- Євген КОНОПЛЯНКА
0:21   у першому турі євровідбору наша команда удома поступилася Словаччині (0:1), а білоруси приїхали з очком з Люксембургу (1:1)
0:21   востаннє протистояння України і Білорусі було у відборі на ЧС-2010. Тоді українці виграли домашню гру (1:0), а у Мінську були "сухі" нулі
0:21   у трьох товариських матчах по одній перемозі кожної з команд та одна нічия. В чотирьох офіційних іграх 2 перемоги України та 2 нічиїх
0:21   збірна Білорусі - суперник, з яким Україна зустрічалася чи не найчастіше у своїй історії. "Синьо-жовті" та "червоні" зіграли між собою 7 матчів
0:21   гра відбудеться 9 жовтня на новому стадіоні - "Борисов-Арена". Початок зустрічі - 21:45
0:21   збірна України у другому турі відбірного турніру на Євро-2016 грає на виїзді зі збірною Білорусі

0:21   вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua