Ліга Європи. Матч-центр 6-го туру

Дата публікації
Перегляди
4488
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ліга Європи. Матч-центр 6-го туру

Результати всіх матчів шостого туру групового турніру Ліги Європи.

ЛІГА ЄВРОПИ

Груповий турнір

1 ТУР 2 ТУР
3 ТУР
4 ТУР 5 ТУР 6 ТУР
15 ГРУДНЯ
Група A
Рефері: Даніеле Орсато (Італія) – Стадіон: "Тумба", Салоніки
20:00 ПАОК Салоніки ПАОК (Греція) Рубін Казань "Рубін" (Росія) 1:1
---
ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ
---
Рефері: Стефан Штудер (Швейцапія) – Стадіон: "Таллах", Дублін
20:00 Шемрок Роверс "Шемрок Роверс" (Ірландія) Тоттенхем Хотспур Лондон "Тоттенхем Хотспур" (Англія) 0:4

0:1 Стівен Пієнар, 29
0:2 Ендрос Таунсенд, 38
0:3 Джермейн Дефо, 45
0:4 Гаррі Кейн, 90+1

Попередження: Дан Мюррей, 24 - Ніко Кранчар, 27; Стівен Пієнар, 60

Група B
Рефері: Хюсейн Гечек (Туреччина) – Стадіон: "Паркен", Копенгаген
20:00 Копенгаген "Копенгаген" (Данія) Стандард Льєж "Стандард" (Бельгія) 0:1

0:1 Міші Бачуаї, 31

Попередження: Сельві Оттесен, 80 - Реджиналь Горе, 25

Рефері: Леонтіос Тратту (Кіпр) – Стадіон: "Ганновер", Ганновер
20:00 Ганновер 96 "Ганновер" (Німеччина) Ворскла Полтава "Ворскла" (Україна) 3:1
Група C
Рефері: Саймон Лі Еванс (Уельс) – Стадіон: ПСВ, Ейндховен
20:00 ПСВ Ейндховен ПСВ (Нідерланди) Рапід Бухарест "Рапід" (Румунія) 2:1
Рефері: Томас Айнваллер (Австрія) – Стадіон: "Блумфілд", Тель-Авів
20:00 Хапоель Тель-Авів "Апоель" (Тель-Авів, Ізраїль) Легія Варшава "Легія" (Польща) 2:0
14 ГРУДНЯ
Група D
Рефері: Майкл Леслі Дін (Англія) – "Стадіо Олімпіко", Рим
20:00 Лаціо Рим "Лаціо" (Італія) Спортинг Лісабон "Спортинг" (Лісабон, Португалія) 2:0

1:0 Лібор Козак, 42
2:0 Джузеппе Скуллі, 55

Попередження: Луїс Педро Каванда, 20; Сенад Лулич, 35 (обидва "Лаціо")

Рефері: Максим Лаюшкін (Росія) – Стадіон: "Летцигрунд", Цюрих
20:00 Цюрих "Цюрих" (Швейцарія) Васлуй "Васлуй" (Румунія) 2:0

1:0 Хав"єр Маргайрас, 69
2:0 Олівер Буфф, 90

Попередження: Гладстон, 34; Милош Павлович, 90+2 (обидва - "Васлуй")

Група E
Рефері: Марцин Борський (Польща) – Стадіон: "Іненю", Стамбул
20:00 Бешикташ Стамбул "Бешикташ" (Туреччина) Сток Сіті "Сток Сіті" (Англія) 3:1

0:1 Рікардо Фуллер, 29
1:1 Мануел Фернандеш, 59 - пенальті
2:1 Мустафа Пектемек, 74
3:1 Еду, 82

Попередження: Роберто Гільберт, 61; Еду, 90+2 - Рікардо Фаллер, 29; Асмір Бегович, 44
Вилучення: Метью Апсон, 57

Рефері: Даніель Стальхаммар (Швеція) – Стадіон: "Динамо" імені Валерія Лобановського, Київ
20:00 Динамо Київ "Динамо" (Київ, Україна) Маккабі Тель-Авів "Маккабі" (Тель-Авів, Ізраїль) 3:3
---
ОГЛЯД МАТЧУ + ВІДЕО
---
Група F
Рефері: Матей Юг (Словенія) – Стадіон: "Парк-де-Пренс", Париж
20:00 Парі Сен-Жермен ПСЖ (Франція) Атлетик Більбао "Атлетик" (Іспанія) 4:2

0:1 Хон Ауртенече, 3
1:1 Хав"єр Пасторе, 21
2:1 Матьє Бодме, 41
2:2 Давид Лопес, 55
3:2 Іньїго Перес, 85 - автогол
4:2 Гійом Оаро, 90 - пенальті

Попередження: Нене, 23 - Ібаї Гомес, 12; Борха Екіса, 15; Мікель Сан-Хосе, 81; Давид Лопес, 89

Рефері: Стефан Йоганнессон (Швеція) – Стадіон: "Пасієнки", Братислава
20:00 Слован Братислава "Слован" (Словаччина) Зальцбург "Зальцбург" (Австрія) 2:3

1:0 Мілош Лачни, 3
2:0 Мілош Лачни, 6
2:1 Якоб Янтшер, 24 - пенальті
2:2 Леонардо, 24
2:3 Маріан Хад, 52 - автогол

Попередження: Іржі Кладрубськи, 18; Карім Гуеде, 38; Мартін Добротка, 40; Філіп Себо, 76 - Стефан Х"єрльондер, 60; Штефан Майєрхофер, 89

15 ГРУДНЯ
Група G
Рефері: Антті Мунукка (Австрія) – Стадіон: "Франц Горр", Відень
22:05 Аустрія Відень "Аустрія" (Австрія) Мальме "Мальме" (Швеція) 2:0
Рефері: Карлос Клос Гомес (Іспанія) – "АЗ-Стадіон", Алкмаар
22:05 Алкмар АЗ (Нідерланди) Металіст Харків "Металіст" (Україна) 1:1
Група H
Рефері: Саша Кевер (Швейцарія) – Стадіон: "Сент-Ендрюс", Бірмінгем
22:05 Бірмінгем "Бірмінгем Сіті" (Англія) Марибор "Марибор" (Словенія) 1:0
Рефері: Александар Ставрев (Македонія) – Стадіон: "Ян Брейдель", Брюгге
22:05 Брюгге "Брюгге" (Бельгія) Брага "Спортинг" (Брага, Португалія) 1:1
Група I
Рефері: Крістінн Якобссон (Ісландія) – Стадіон: "Вісенте Кальдерон", Мадрид
22:05 Атлетико Мадрид "Атлетико" (Іспанія) Ренн "Ренн" (Франція) 3:1
Рефері: Міхаліс Кукулакіс (Греція) – Стадіон: "Фріулі", Удіне
22:05 Удінезе "Удінезе" (Італія) Селтик Глазго "Селтик" (Шотландія) 1:1
14 ГРУДНЯ
Група J
Рефері: Рефері: Фреді Фотрель (Франція) – Стадіон: "Кір"ят-Еліезер", Хайфа
22:05 Маккабі Хф "Маккабі" (Хайфа, Ізраїль) Шальке 04 Гельзенкірхен "Шальке" (Німеччина) 0:3

0:1 Юріца Булят, 7 - автогол
0:2 Чипріан Маріка, 84
0:3 Андреас Вігель, 90+2

Попередження: Сейду Яхая, 17; Ейял Голаса, 44 - Чипріан Маріка, 15; Юліан Дракслер, 32

Рефері: Саїд Еннжимі (Франція) – Стадіон: "Націонал Арена", Бухарест
22:05 Стяуа Бухарест "Стяуа" (Румунія) АЕК Ларнака АЕК (Ларнака, Кіпр) 3:1

1:0 Раул Русеску, 55 - пенальті
1:1 Горка Пінтадо, 61
2:1 Стефан Николич, 70
3:1 Стефан Николич, 85

Попередження: Валентин Ілієв, 45+1; Александру Боурчану, 56; Стефан Николич, 71 - Горка Пінтадо, 36; Нжонго Прізо, 72; Тім де Клер, 86

Група K
Рефері: Алон Єфет (Ізраїль) – Стадіон: "Крейвен Коттедж", Лондон
22:05 Фулхем Лондон "Фулхем" (Англія) Оденсе "Оденсе" (Данія) 2:2

1:0 Клайнт Демпсі, 27
2:0 Керім Фрей, 32
2:1 Ганс Генрік Андреасен, 64
2:2 Байє Джибі Фалл, 90+3

Попередження: Марцел Гецов, 80 - Рурік Гісласон, 67; Торе Регініуссен, 74

Рефері: Владислав Безбородов (Росія) – Стадіон: "Мійський", Краків
22:05 Вісла Краків "Вісла" (Польща) Твенте Енсхеде "Твенте" (Нідерланди) 2:1

1:0 Лукаш Гаргуля, 12
1:1 Люк де Йонг, 39
2:1 Цветан Генков, 47

Попередження: Віллем Янссен, 55; Нінос Гауріє, 86

Група L
Рефері: Александру Дякону (Румунія) – Стадіон: "Арнольд Шварценеггер", Грац
22:05 Штурм Грац "Штурм" (Австрія) АЕК Афіни АЕК (Афіни, Греція) 1:3

0:1 Константінос Манолас, 10
0:2 Нетан Джоел Бернс, 43
1:2 Флоріан Кайнц, 59
1:3 Віктор Клонарідіс, 77

Попередження: Флоріан Кайнц, 22; Мілан Дудич, 68; Маріо Хаас, 90+1 - Кала, 68

Рефері: Іван Бебек (Хорватія) – Стадіон: "Констант Ванденсток", Брюссель
22:05 Андерлехт Брюссель "Андерлехт" (Бельгія) Локомотив Москва "Локомотив" (Росія) 5:3

0:1 Владислав Ігнатьєв, 21
1:1 Саша Клєштан, 33
2:1 Фернандо, 39
3:1 Марцин Васілевський, 57
4:1 Матіас Суарес, 61
4:2 Дмитро Сичов, 69 - пенальті
5:2 Гійом Жийє, 78
5:3 Дмитро Сичов, 89

Попередження: Фернандо, 11; Шейку Куяте, 27; Роланд Юхас, 76 - Мануель да Кошта, 24; Майкон, 37; Андрій Іванов, 45+2

Вилучення: Андрій Іванов, 83

Результати 1-го туру

Результати 2-го туру

Результати 3-го туру

Результати 4-го туру

Результати 5-го туру

Дивіться також:

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги чемпіонів

Календар і розклад відеотрансляцій Ліги Європи

Календар/результати і розклад відеотрансляцій чемпіонату України

Наступна публікація