Тимошенко заявила, що її знімав полковник СБУ

Дата публікації
Перегляди
3577
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тимошенко заявила, що її знімав полковник СБУ

Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

Підзахисна Власенко розповіла йому, що єдине правдиве в цьому відео - вона сама.

Кадр зі зйомки в палаті Тимошенко
В камері екс-прем"єра Юлії Тимошенко в медико-санітарній частині СІЗО зйомку проводила людина, яка представилась полковником Служби безпеки України.

Про це повідомив захисник екс-прем"єра Сергій Власенко, коментуючи відео з камери Тимошенко в медично-санітарній частині СІЗО.

"Єдине, що там правдиве - прикута до ліжка Юлія Тимошенко. Все решта, це заздалегідь спланована провокація, заздалегідь підготовлена декорація", - заявив він.

Власенко повідомив, що у четвер, 15 грудня, він говорив з цього приводу з Тимошенко. "Вона сказала, зайшла людина, у супроводі керівництва слідчого ізолятору, представилась полковником СБУ, проти всіх її заперечень, почали там щось знімати", - розповів депутат від БЮТ.

"Роблять спробу перевести в дискусію: хто знімав і як знімав", - зазначив Власенко.

Як повідомлялося, Власенко в четвер заявив, що будь-які зйомки в камері СІЗО без дозволу засудженої є незаконними, і відповідні служби повинні за це відповідати.

Нагадаємо, на YouTube 13 грудня з"явилося відео про умови камери екс-прем"єра. На ньому - нові камери, обладнані плазмовими телевізорами, дерев"яними меблями, посудом, штучними квітами.

Нагадаємо, в четвер, 15 грудня, депутатам від НУНС Юрію Гримчаку та Володимиру Ар"єву провели екскурсію приміщеннями СІЗО.

Після відвідин пенітанціарного закладу Ар"єв поділився враженнями на Facebook. В колишній камері екс-прем"єра Юлії Тимошенко свіжий ремонт, досі пахне фарбою, а шафи ще навіть не встигли зібрати, розповів нардеп.

Читайте також:

На Тимошенко й Луценка у СІЗО припадає 0,02 лікаря

СБУ заявляє, що Тимошенко знімали не їхні "тварини у погонах"

У камері Тимошенко пахне фарбою, а шафи ще не зібрані - нардеп

Тимошенко висувають на Нобелівську премію миру

Тимошенко заявила, що її знімав полковник СБУ

Тимошенко заявила, що її знімав полковник СБУ
Наступна публікація