Угоду з ЄС на саміті не підпишуть - регіонал

Дата публікації
Перегляди
3354
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Угоду з ЄС на саміті не підпишуть - регіонал

ЄС не встигає підготувати угоду до парафування / Фото: Антон Юхименко

Прийшла офіційна інформація із Брюсселя.

Угода про асоціацію з Євросоюзом не буде парафована під час саміту "Україна-ЄС", повідомив депутат від Партії регіонів Леонід Кожара.

"Сьогодні з Брюсселю прийшла така інформація, навіть не сьогодні, вона існувала і раніше, але ми все ж сподівалися, що Єврокомісія завершить підготовку угоди і винесе її на парафування", - розповів Кожара.

Депутат уточнив, що "Україна повністю готова до цього саміту, нажаль, ви бачите, що сьогодні існують дуже серйозні інституційні проблеми в Європейському Союзі".

"Євросоюз не може підготувати угоду до парафування... Це офіційна інформація: на сьогоднішній день текст угоди про асоціацію не підготовлений", - заявив Кожара.

Він пояснив це тим, що "юридичні служби сьогодні в Єврокомісії погоджують політичну частину з юридичною, вона не звірена, ці блоки готувалися в різний час, різними підрозділами Євросоюзу, вони не узгоджені".

Нагадаємо, на 19 грудня в Києві заплановано проведення саміту Україна-ЄС. Очікувалося, що на ньому буде парафована угода про асоціацію між Україною і Євросоюзом.

Читайте також:

Саміт Україна-ЄС покаже необхідність швидких реформ - Фюле

Янукович визнав Тимошенко єдиною перешкодою на шляху до ЄС

Хвора Тимошенко у СІЗО просила Фюле про асоціацію

Кожен четвертий українець хоче назавжди поїхати жити в Євросоюз

Посол РФ порадив Україні жити дружньо

Наступна публікація