У камері Тимошенко пахне фарбою, а шафи ще не зібрані - нардеп

Дата публікації
Перегляди
3830
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У камері Тимошенко пахне фарбою, а шафи ще не зібрані - нардеп

Від шафи пахне деревиною і клеєм- як у меблевому магазині

Номера на камері не було, але тюремники дітьми клялися, що це саме 242.

В колишній камері екс-прем"єра Юлії Тимошенко свіжий ремонт, досі пахне фарбою, а шафи ще навіть не встигли зібрати.

Про це повідомив депутат від НУНС Володимир Ар"єв на своїй сторінці в мережі Facebook, коментуючи свій візит до СІЗО.

Депутат розповів, що їх візит в.о. начальника СІЗО погоджував з генералом, керівником департаменту з виконання покарань.

За його словами, дозвіл на відвідування СІЗО їм видали буквально за 20 хвилин. "Фотографувати нам заборонили. Мобільні залишили на охорону", - зазначив він.

"Ми попросили спочатку піти до камери 242, де перед переведенням до санчастини утримували Тимошенко... Номера на камері не було, хоча керівники дітьми клялися, що це саме 242. Перше враження - від запаху щойно зробленого ремонту", - пише нунсівець.

Ар"єв підтвердив, що "фото камери на сайті Пенітенціарної служби дуже схожі на те, що ми побачили".

Дивіться: Фоторепортаж з майбутньої камери Тимошенко: плазма і картини

"Весь антураж - свіжий. Від шафи пахне деревиною і клеєм - точно як у меблевому магазині. Всередині лежать полички і кріплення - її навіть до кінця не зібрали. Два коротеньких ліжка, раніше було три. Одне прибрали, щоб зробити санвузол з душем. Нове металопластикове вікно, кондиціонер, охайно складені чашки на тарілочках", - заявив депутат.

Нардеп зазначив, що було очевидно те, що всім цим ще ніхто ніколи не користувався. "Представники СІЗО підтвердили - ремонт зробили, поки Тимошенко була у санчастині. Вона цього не бачила. Чи побачить - себто, чи буде вона утримуватися тут після тюремної лікарні - ми не отримали відповіді", - розповів нунсівець.

Ар"єв уточнив, що йому також продемонстрували "камеру, аналогічну тій, в якій сидить Іващенко".

"Камера, як у Іващенка: 8 квадратних метрів разом з туалетом. Пофарбовані стіни, двоярусне ліжко. На столі якісь продукти, на стіні теж невеличкий плазмовий телевізор. Це вікно у світ приносять родичі", - пише депутат.

Генерал пояснив депутатам, що камера Юрія Луценка майже така сама, тільки на три місця. "М"яко кажучи, не розгуляєшся", - зазначив нунсівець.

"Трохи вражені. Особливо показушним ремонтом камери №242. Таку кімнату дійсно можна і на сайт вивісити. Тільки фотографій цього приміщення до ремонту, зрозуміло, не збереглося. Напевно, не було чим похвалитися", - підсумував Ар"єв.

Нагадаємо, депутатам від НУНС Юрію Гримчаку та Володимиру Ар"єву в четвер, 15 грудня, провели екскурсію приміщеннями СІЗО.

Раніше Державна пенітенціарна служба виклала на своєму сайті фото палати Тимошенко, в якому особливу увагу було акцентовано на наявності кондиціонера, душа і телевізора.

Потім в Youtube з"явилися два ролики з відео з палати Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко висувають на Нобелівську премію миру

Тюремники пояснили, що скандальне відео - майбутня камера Тимошенко

Нардепи оглянули камеру Тимошенко та лишилися вдоволені

На Тимошенко й Луценка у СІЗО припадає 0,02 лікаря

Камера Лук'янівського СІЗО, в яку переведуть Тимошенко з медчастини

Камера Лук'янівського СІЗО, в яку переведуть Тимошенко з медчастини
Наступна публікація