На матчі Євро-2012 треба буде ходити з паспортами

Дата публікації
На матчі Євро-2012 треба буде ходити з паспортами

Всі квитки на матчі будуть іменними / Євген Малолєтка/ТСН.ua

Стюард матиме право в певних ситуаціях вимагати від уболівальника документ, який засвідчує особу.

Кожен квиток на матч Євро-2012 буде іменним. На ньому буде позначено ім'я та прізвище замовника, який викупив квиток на офіційній платформі УЄФА. Про це повідомив директор турніру в Україні Маркіян Лубківський.

Відповідальність за поведінку людей, які проходитимуть з іменним квитком, буде нести людина, чиє прізвище вказано на квитку. Адже одній людині в руки видавали по 4 квитки на один матч.

Хоча паспортного контролю під час матчів єврочемпіонату не буде, проте стюард матиме право в певних ситуаціях вимагати документ, який засвідчує особу.

"Масової перевірки паспортів на стадіонах не буде. З іншого боку перевірятимуть вибірково, якщо вболівальник поводить себе підозріло або неадекватно. Вказане прізвище на квитку означає, що ця людина несе відповідальність за поведінку своїх родичів і друзів, яким вона подарувала перепустку.

Ясна річ, замовник квитка не зобов'язаний вести за руку цих трьох друзів, але їм рекомендуємо взяти з собою посвідчення особи.

Проте навіть якщо прізвище на квитку і посвідченні особи не збігається, якщо нема серйозних порушень – вболівальника пропустять на арену. Серйозним приводом для перевірки може стати виклична поведінка, або ж коли на квитку не буде зчитуватись штрих-код", - пояснив Лубківський.

На матч Євро-2012 можуть не пустити без паспорта

На матч Євро-2012 можуть не пустити без паспорта
Наступна публікація