На Євро-2012 продано всі квитки

Дата публікації
Перегляди
2908
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Євро-2012 продано всі квитки

Фото: ukraine2012.gov.ua

Ніколи в історії європейського футболу УЄФА не стикалася з такою увагою до континентальної першості.

Мартін Каллен / Фото: 2012ua.net
Усі квитки на матчі фінальної частини Євро-2012 продані. Про це заявив операційний директор УЄФА Мартін Каллен.

"Вільних місць не буде на жодній арені Євро-2012. Є цифри, які кажуть, що всі квитки на чемпіонат продані. Можна закривати цю тему, і власне переходити до футболу", - зазначив Каллен.

За його словами, цьогорічний турнір побив усі рекорди щодо інтересу до придбання квитків на футбольні поєдинки, адже одних тільки заявок на них було понад 12 мільйонів.

"Цей чемпіонат стане знаковим. Ніколи ще в історії європейського футболу ми не стикалися з такою увагою до Євро", – додав футбольний функціонер.

Найбільш активними під час квиткових кампаній були вболівальники із приймаючих країн - України та Польщі, - а також Англії, Нідерландів та Швеції, яким і дісталося найбільше перепусток на матчі.

Зазначимо, що Каллен наголосив, що УЄФА навмисно затягує з розсилкою квитків, які матимуть декілька ступенів захисту від підробок.

"Офіційна презентація пройде одночасно в Києві та Варшаві 23 квітня. Нові квитки матимуть більше п'яти ступенів захисту, а адресну розсилку для фанатів ми почнемо дуже скоро і після 10 травня всі, хто купив квитки, отримають їх поштою.

Запевняю, що таким чином всі вболівальники гарантовано отримають свої квитки до початку турніру, а ті аферисти, які захочуть поживитися на фальшивках, навряд чи встигнуть створити щось схоже за такий короткий термін", – пояснив Каллен.

Наступна публікація