Іграшку Angry Birds Space заразили небезпечним трояном

Дата публікації
Перегляди
1796
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Іграшку Angry Birds Space заразили небезпечним трояном

Граючись в Angry Birds Space можна підхопити троян / Фото: iphones.ru

Новий троян має назву Android.Gongfu і поширюється серед усіх гаджетів, що працюють на ОС Android.

Компанія "Доктор Веб" попередила користувачів мобільної платформи Android про поширення нової модифікації шкідливого коду Android.Gongfu, який було виявлено в Angry Birds Space.

Зазначимо, зловмисники вбудовують цей троянець в різні програми та ігри, що розповсюджуються через неофіційні сайти-збірники програмного забезпечення.

Новий Android.Gongfu здатний не тільки передавати зловмисникам інформацію з інфікованого пристрою, але й здатен виконувати команди, які йому надсилаються з віддаленого сервера.

Цей троян може завантажувати та встановлювати інші шкідливі програми без відома користувача.

Зазначимо, шкідливі програми сімейства Android.Gongfu відрізняються здатністю встановлювати на зараженому мобільному пристрої інший додаток, який додається в інфіковану систему в якості фонового сервісу.

Встановлений троянцем сервіс запускається автоматично без участі користувача і збирає дані про пристрій, включаючи версію операційної системи, модель телефону, найменування мобільного оператора, номер IMEI і телефонний номер користувача.

Згодом вся ця інформація передається зловмисникам. Крім цього, Android.Gongfu може виступати в ролі бекдору, здатного виконувати одержувані від зловмисників команди.

Зазначимо, за останні кілька тижнів оновлена модифікація троянця Android.Gongfu була виявлена одразу в декількох додатках, що поширюються через неофіційні сайти-збірники програмного забезпечення.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1796
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація