Відбір на Євро-2016. Іспанія - Україна - 1:0. Поразка із гідністю

33к

Текстова онлайн-трансляція матчу 5-го туру кваліфікації Євро-2016 між збірними Іспанії та України.

7.Ярмоленко
8.Зозуля (22.Кравець,32' (15.Будківський,90+1')

23.Рибка

14 черня Україна проведе матч із Люксембургом. Його заплановано у Львові, але можуть перенести до Латвії
    Українська збірна малакілька гольових моментів, але підводили реалізація та Касільяс діяв блискуче.
    Єдиний гол забив Альваро Морато на 28-ій хвилині.
90+4'   ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК. Збірна України програє Іспанії з рахунком 0:1.
90'   4 хвилини компенсовано
88'   Травма у Артема Кравця. Замотують йому голову лікарі, аби зупинити кров, але просять заміну. Чергова вимушена.
87'   Касорла та Іско розкотали атаку Іспанії, Пятов на останньому рубежі кінчиками пальців перевів сферу за межі поля. Арбітр вказав від воріт.
86'   затяжна атака українців завершилася дальнім ударом Тимощука - по горобцях.
77'   небезпечна атака іспанців завершилася прострілом на Педро, Шевчук в останню мить вибив м'яч в аут.
 76'     і заміна у нашій команді Степаненко через травму йде з поля. Гармаш виходить на останній відрізок бою.
74'   Касорла замінює Іньєсту
72'   Кучер отримує попередження.
66'   і знову Касільяс руйнує черговий момент зібрної України після удару Ротаня.
64'   Перша заміна у Іспанії. Педро змінює Морату.
62'   А на "Рамон Санчес-Пісхуан" лунає пісня про Марусю.
57'   Ротааань! Знову Касільяс парирує. Добре приклався Руслан до м'яча, аби ж у дальній незахищений кут.
55'   Ще одне попередже нам. Кравець отримав гірчичника за фол проти Бускетса.
51'   Каааасільяяяс! Виручає Ікер Іспанію від просто 99% голу після удару Ротаня.
49'   відбилися збірники від чергової навали іспанців, але Шевчука на рівному місці обірав Іско. Добре, що пробив несильно - Пятов забрав.
46'   ДРУГИЙ ТАЙМ
45+1'   ПЕРЕРВА!
41'   Рамос! Хрестовина рятує! Ворота, грайти і ви за нас!
39'   А де жовта Іньєсті? Ударив після свистка арбітра, який зафіксував оффсайд. Пощадили.
35'   Пятов розумничка! Встиг накрити м'яч після швидкої атаки "Фурія Рохи".
33'   Хачеріді вище воріт б'є після подачі зі "стандарту". Поки стандартні положення - це наш козир.
32'   вимушена заміна у нас. Зозуля травмувався і вимушений покинути поле. Кравець виходить.
28'   не забиваєш ти... ГОЛ! Мората з нічого вийшов гол. Кучер програв свою позицію, а Мората вискочив на побачення з Пятовим. Хачеріді, як не старався, а не зміг зупинити Альваро.
27'   який момент!!!! Як же Ротань схибив? Отримав мяч Руслан у дуже хорошій позиції. Прицілився, ніхто йому не докучав із суперників. Але трішки не вистачило.
23'   Шевчуку дісталося. Славалежить на газоні. Здається, все добре.
23'   розкрилися футболісти нашої збірної, почали йти у наступ. Головне, вчасно повертатися в обоону.
20'   ФЕДЕЦЬКИЙ! Награний дніпропетровський "стандарт": Ротань подав - Артем трішки невдало підставив ногу, в кількох метрах від стійки полетіла сфера.
17'   Хачеріді знову береться за розмови. Женя, спокійно, без нервів. Викоикає Чакир його на розмову. Поки тільки словесне попередження.
16'   Федецький отримує попередження за грубий підкат.
15'   а у Севільї лунає на стадіоні "Україна! Україна!". Як же приємно!
9'   Мората вискочив з-за спин захисників, на щастя, пробив повз ворота. Хоча здавалося, ось-ось і закотиться у сітку. Фух.
7'   з перших хвилин розривають нашу обоону іспанці. Треба встояти, витерпіти, вистраждати ці хвилини.
5'   Кучееер!!! Ох, як вчасно підставив ногу Олексадр, зірвавши пас Сільви.
1'   ПЕРШИЙ ТАЙМ!
21:45   матч починається із хвилини мовчання в п'амять за загиблими у авіакатастрофі у Франції.
21:41   Севілья співає гімн України! Футболісти патріотично поклали руку на серце і теж співають.
21:38   команди готуються до виходу на поле. А ми - до хорошого футболу нашої збірної!
  Початок гри - о 21:45.
  Цього вечора ми маємо стати одним серцем, яке палає за одну команду!
  Підтримуй збірну з національною атрибутикою, роби фото та ділися ними у соціальних мережах із хештегом #вболіваюзаУкраїну.
  ТСН Проспорт пропонує нашим читачам долучитися до флешмобу, який ми організовуємо під час матчу.
  Обидві команди зазнали втрат перед цим матчем. Україні через травму не допоможе Сергій Сидорчук, а Іспанії - Дієго Коста.
  На матчі збірну України підтримають бійці АТО, яких команда запросила і привезла до Іспанії.
  І українці, й іспанці мають однакову кількість очок після чотирьох турів - по 9. Однак у "Фурія Роха" краща різниця голів. Тому Іспанія посідає друге місце, а ми - треті.
  У нинішньому євровідборі обидві команди програли збірній Словаччині, яка наразі очолює Групу С.
  До цього команди зустрічалися тричі. У двох поєдинках іспанці перемоги, один завершився внічию. Більше про статистику читайте у анонсі матчу.
  Гра відбудеться у Севільї на стадіоні "Рамон Санчес-Пісхуан".
  Сьогодні збірна України проводить матч відбору на Євро-2016 проти іменитої команди Іспанії.