"Зоря" в компенсований час вирвала нічию у "Динамо" в Києві

"Біло-сині" можуть ще більше відпустити від себе "Шахтар".

Київське "Динамо" в рамках 28 туру чемпіонату України не зуміло вдома здолати луганську "Зорю", зігравши внічию (1:1).

Підопічні Олександра Хацкевича дуже швидко вийшли вперед - Назарій Русин замкнув передачу від Віктора Циганкова та вивів таким чином свою команду вперед. Це взяття воріт сталося на 11 хвилині зустрічі.

ВідеоДинамо - Зоря - 1:0. Відео голу Русина

Чемпіонат України 2018/2019. 28 тур. Динамо - Зоря - 1:0. Відео голу Русина на 11 хвилині матчу.

Динамо - Зоря - 1:0. Відео голу Русина

У першій половині гри кияни мали ще достатню кількість моментів для того, аби засмутити голкіпера гостей Микиту Шевченка, але кожного разу він надійно парирував удари господарів.

Зазначимо, що на 42 хвилині травми зазнав центральний захисник "біло-синіх" Тамаш Кадар. Угорець потягнув задню поверхню стегна та, як наслідок, не зміг продовжити поєдинок. Замість нього на поле вийшов Артем Шабанов.

У другому таймі кияни продовжили марнувати гольові можливості. Спочатку Де Пена примудрився вдарити повз ворота після подачі від Томаша Кендзьори, а вже за шість хвилин свій момент втратив Русин. Форвард "Динамо" влучив просто у Шевченка.

Коли здавалося, що "Динамо" все ж здобуде перемогу, своє слово сказав півзахисник луганчан Сілас, який ідеально виконав штрафний удар на другій компенсованій до основного часу хвилині.

ВідеоДинамо - Зоря - 1:1. Відео голу Сіласа

Чемпіонат України 2018/2019. 28 тур. Динамо - Зоря - 1:1. Відео голу Сіласа на 92 хвилині матчу.

Динамо - Зоря - 1:1. Відео голу Сіласа

Саме цей м'яч й приніс "Зорі" одне очко до скарбнички турнірної таблиці. Наразі команда Юрія Вернидуба має 39 пунктів та розташовується на четвертій позиції. Стільки ж очок має "Маріуполь", але у луганчан краща різниця забитих та пропущених голів.

Що стосується "Динамо", то вони набрали 62 бали. Попри це, столична команда ризикує ще більше відпустити від себе донецький "Шахтар", якщо ті виграють свій матч проти "Олександрії". У разі перемоги "гірників", різниця збільшиться вже до 11 очок. Таким чином, вже наступного туру донеччани можуть достроково стати чемпіонами України.