Американець хотів підірвати 90-кілограмову бомбу в Вашингтоні в день виборів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пол Розенфельд розповів, що зібрав 90-кілограмову бомбу в своєму підвалі.

56-річного жителя Нью-Йорка Пола Розенфельда затримали за плани підірвати бомбу в Вашингтоні 6 листопада, в день проміжних виборів у Конгрес, повідомив CBS News.

Метою акта було привернення уваги до недосконалостей виборів за жеребом, що передбачає призначення депутатів випадковим чином.

Згідно з даними слідства, Розенфельд слав листи і смс-повідомлення жителю штату Пенсільванія, в подробицях розповідаючи про запланований вибух в парку Національна алея у Вашингтоні. Житель Пенсивальнії повідомив про плани Розенфельда ФБР, після чого у вівторок поліція затримала останнього.

Фотогалерея "Де бомба? – У голові". На Луганщині затримали "підривника", який вимагав переписати історію (7 фото)

Пол Розенфельд розповів, що зібрав 90-кілограмову бомбу в своєму підвалі. До цього він замовляв порох у великих кількостях і проводив невеликі тести вибухових компонентів. Фахівці ФБР вилучили саморобну вибухівку з будинку затриманого.

ФБР стверджує, що Розенфельд не належить до терористичної угруповання. Йому загрожує до 20 років ув'язнення.

6 листопада в США відбудуться проміжні вибори в Конгрес, у ході яких будуть переобрані всі члени Палати представників Конгресу США, значна частина сенаторів, а також губернаторів.

Відео15 людей постраждали внаслідок вибуху бомби у ресторані неподалік Торонто

Двоє невідомих підірвали бомбу у ресторані міста Місісога. Чоловіки ховали обличчя шарфами, а голови прикривали капюшонами. До закладу вони зайшли, тримаючи саморобний вибуховий пристрій у руках. Кинувши його у залу, втекли. Постраждали від вибуху 15 відвідувачів ресторану, троє - перебувають у важкому стані. Наразі всі шляхи до місця вибуху перекриті поліцією.

15 людей постраждали внаслідок вибуху бомби у ресторані неподалік Торонто

Залиште свій коментар

Вибір редакції