Асад озвучив умови припинення бойових дій у Сирії

Глава Сирії вважає, що повстанців підтримують 80 країн світу. 

Президент Сирії Башар Асад заявив про готовність припинення вогню у разі, якщо повстанські сили за час "режиму тиші" не будуть укріплювати свої позиції.

Про це сирійський лідер заявив в інтерв'ю іспанській газеті El Pais.

Друга умова Асада – відсутність збройної підтримки антиурядових військ з-за кордону, "насамперед, із Туреччини", уточнює Deutsche Welle. На думку сирійського політика, повстанцям допомагають близько 80 країн, надаючи озброєння, політичну та фінансову підтримку.

Глава Сирії наголосив на значенні підтримки з боку РФ та Ірану під час нещодавніх активних дій урядових військ.

Раніше опозиція Сирії заявила, що готова погодитись на тимчасове перемир'я, однак закликає виконати кілька вимог. Повстанці вимагають аби союзники режиму президента Сирії Башара аль-Асада, включаючи Росію, припинили вогонь, зняти облогу міст, а також забезпечити вільну доставку гуманітарної допомоги на всій території країни.

19 лютого у Женеві експерти Росії і США виробили проміжний документ щодо перемир'я у Сирії, проте він вимагає остаточного узгодження. Призначена на 20 лютого зустріч переговорників не відбулась.

Учасники переговорів щодо Сирії домовилися про перемир'я. Припинення військових дій в країні розпочнеться протягом тижня після підтвердження сирійським урядом і опозицією.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: