Березовський вирішив навесні повернутися до Росії

Дата публікації
Перегляди
1211
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Березовський вирішив навесні повернутися до Росії

Березовський натякнув на повернення до Росії після президентських виборів

Опальний бізнесмен готовий повернутися в Москву навесні 2012 року - ймовірно, після виборів президента Росії.

Опальний російський олігарх Борис Березовський, який отримав політичний притулок в Британії, готовий повернутися на батьківщину в березні 2012 року.

"Я сказав, що повернуся в Москву одразу, як тільки мене припинить запрошувати генеральний прокурор. Генеральний прокурор навесні, я вважаю, вже припинить мене запрошувати. Тоді у мене з'явиться можливість свободи вибору", - сказав Березовський в інтерв'ю РСН.

Чому саме генпрокурор більше не захоче бачити його навесні, Березовський не уточнив. Ймовірно, він натякав на те, що ситуація в Росії може змінитися після президентських виборів, призначених на 4 березня.

Як відомо, зараз в Росії проходять масові акції протесту незгодних з результатами виборів до Держдуми, перемогу на яких здобула провладна партія "Єдина Росія".

У Росії проти Березовського порушено кілька кримінальних справ за різними злочинами – від фінансових махінацій та шахрайства до спроби державного перевороту з самозахопленням влади.

Бізнесмена, зокрема, звинувачують у викраденні коштів у "Аерофлоту" і "ЛогоВАЗу", а також у заклику до "насильницьких дій" проти російської влади.

З 2001 року Березовський проживає в Лондоні. У 2003 році він отримав статус політичного біженця у Великобританії. Російська Генпрокуратура неодноразово направляла до Британії запити про видачу Березовського, проте всі вони були відхилені.

Читайте також:

Абрамович: Березовський планував відродити в Росії монархію

В Європі можуть видати ордер на арешт Березовського

Росіянам анонсували появу "Путіна у версії №2"

Захід розцінив вибори в Росії як ляпас "царю Володимиру"

Наступна публікація