Абрамович: Березовський планував відродити в Росії монархію

Абрамович: Березовський планував відродити в Росії монархію

Борис Березовський, Роман Абрамович

Роман Абрамович, виступаючи в лондонському суді, звинуватив Бориса Березовського у манії величності та фантастичних ідеях.

Російський бізнесмен та власник англійського футбольного клубу "Челсі" Роман Абрамович заявив в лондонському суді, що Бориса Березовського часом охоплювала манія величності, яка породжувала в ньому екстраординарні і навіть фантастичні ідеї.

Зокрема, за словами бізнесмена, серед таких фантастичних ідей Березовського був план з відновлення в Росії монархії.

Також Абрамович зазначив, що опальний підприємець завжди мав безліч думок з приводу демократичного майбутнього своєї країни, при цьому його політичну кар'єру не можна назвати самовідданою.

Крім того, Абрамович спростував, що угода про покупку "Сибнефти" в 1995 році, нібито укладена між ним, Березовським і Бадрі Патаркацишвілі, передбачало 50-відсотковий розподіл компанії між ним і партнерами.

Більше того, бізнесмен спростував розподіл обов'язків, про який раніше говорив Березовський. За словами останнього, угода нібито передбачала, що Абрамович керуватиме компанією після її приватизації, партнери - забезпечуватимуть лобіювання завдяки політичній вазі Березовського.

Справу Березовський vs Абрамович наразі розглядає Комерційний суд Лондона. Борис Березовський стверджує, що Абрамович змусив його продати частку в "Сибнефти" і "РусАлу" і вимагає 5 млрд доларів компенсації за першу компанію і 564 млн доларів – за другу.

Як дізналися ЗМІ, він витратив на судовий позов проти понад 100 мільйонів фунтів стерлінгів (більше 160 мільйонів доларів).

Читайте також:

Абрамовича та Березовського оштрафували за паркування біля Лондонського суду

Березовський витратив на суд з Абрамовичем 100 мільйонів фунтів

Березовський заявив, що Абрамович гангстер, а раніше прикривався Путіним

Охоронець Єльцина розповів, як Абрамович носив в Кремль валізи з доларами

Повʼязані теми:

Наступна публікація