Березовський витратив на суд з Абрамовичем 100 мільйонів фунтів

Березовський витратив сотню мільйонів фунтів на судовий процес з Абрамовичем, не враховуючи послуг адвокатів.

Російський підприємець Борис Березовський, що проживає у Великобританії, витратив на судовий позов проти російського олігарха Романа Абрамовича більше 100 мільйонів фунтів стерлінгів (більше 160 мільйонів доларів). Джерело газети Sunday Times стверджує, цю величезну суму Березовський витратив протягом чотирирічної баталії в правовому полі з Абрамовичем, що стало найдорожчим судовим процесом у британській історії. Сам процес, також як і досудові слухання, почався в 2007 році.

Тим не менш, незважаючи на величезні судові витрати, Березовський уникне великого рахунку за юридичні послуги адвокатів, так як, за даними видання, його юристи ведуть судову тяжбу за правилом - "ні перемоги, ні оплати". У разі успішного для Березовського результату судової тяжби, оплата і компенсація юристам буде перерахована з виграних коштів. Враховуючи, що об'єктом спору став продаж низки російських активів, а Березовський вимагає компенсацію більш ніж в 5,5 мільярда доларів, грошей вистачить на будь-яких адвокатів.

Березовський зазначає в своїй позовній заяві, що він разом зі своїм партнером по бізнесу Бадрі Патаркацишвілі був змушений продати в 2000-2003 роках активи, серед яких близько 43% акцій "Сибнафти" і частки в Русаль, значно дешевше їх реальної вартості під тиском з боку Абрамовича. Сума претензій Березовського складається з двох складових - 5 мільярдів доларів по "Сибнафті" і 564 мільйона доларів по РУСАЛу.

Згідно з даними рейтингу видання - Sunday Times Rich List 2011, стан Березовського оцінюється в 550 мільйонів фунтів стерлінгів (близько 900 мільйонів доларів).

У липні британська газета Daily Telegraph помітила, що Березовський побив британський рекорд по відступним при розлученні. Бізнесмен виплатив своїй колишній дружині Галині Бешаровій від 165 до 220 мільйонів фунтів стерлінгів. Таким чином у Великобританії був створений новий судовий прецедент, так як попередній "розвідний рекорд" належав страховому брокеру Джону Чермену, який у Лондоні у 2006 році виплатив своїй екс-дружині 48 мільйонів фунтів.

Березовський переїхав з Росії до Великобританії в 2000 році. У 2003 році британський суд відмовився видати бізнесмена за запитом Генпрокуратури РФ. Паралельно він отримав статус біженця у Великобританії.

Читайте також:

В Італії заарештували шикарну віллу Абрамовича

Охоронець Єльцина розповів, як Абрамович носив в Кремль валізи з доларами

Абрамовича та Березовського оштрафували за паркування біля Лондонського суду

Березовський вимагає у Абрамовича 5 мільярдів доларів

Борису Березовському розлучення з дружиною обійшлося рекордно дорого

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: