Білорусь та ЄС підписали угоду про спрощений візовий режим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також сторони погодились і на угоду про реадмісію.

Білорусь та Європейський союз у Брюсселі підписали угоду про спрощений візовий режим між сторонами, а також договір про реадмісію.

Про це повідомляє пресслужба МЗС Білорусі.

"Угоди передбачають на взаємній основі спрощення порядку видачі віз, включно із зниженням візового збору до 35 євро, і співпраця Білорусі та ЄС в галузі реадмісії. Положення угод почнуть застосовуватися в перший день другого місяця після обміну повідомленнями про виконання сторонами внутрішньодержавних процедур", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що участь у підписанні угод взяли міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей, заступник прем'єр-міністра, міністр внутрішніх справ Хорватії Давор Божіновіч (від імені хорватського головування в Європейській раді) та європейський комісар з питань внутрішніх справ Ілва Йоганссон.

Угоди наберуть чинності після ратифікації європейським та білоруським парламентом. Очікується, що вони почнуть діяти на початку літа 2020 року.

Сегодня в Брюсселе (Бельгия) состоялась церемония подписания Соглашения между Республикой Беларусь и Европейским союзом...

Опубліковано МИД Беларуси Середа, 8 січня 2020 р.

Нагадаємо, Росія намагається активно розпочати процес інтеграції та об’єднання із Білоруссю. На противагу цьому президент Білорусі Олександр Лукашенко вирішив заручитись підтримкою на Заході, де його вже тривалий час називають "останнім диктатором Європи", критикують за порушення прав людини в країні та навіть щороку подовжують санкції як проти Лукашенка і його соратників, так і проти білоруських компаній.

ТСН.ua розповідає, як Лукашенко намагається поліпшувати відносини із країнами Європи та США, навіщо він це робить і якою є реакції Росії.

Відео "Незалежна Білорусь": чому поглиблена інтеграція з Росією так небезпечна для України і світу  

Ще ближче підступитися до України і захопити вже північні кордони Росія усе активніше намагається через Білорусь. Москва економічним тиском та погрозами схиляє Мінськ до угоди про поглиблену інтеграцію. І розуміє, очевидно, під цим не лише економічну співпрацю, але й військову. У Мінську проти такого зближення вже другий день тривають протести. І крапку у цьому - могли б поставити вже сьогодні.

"Незалежна Білорусь": чому поглиблена інтеграція з Росією так небезпечна для України і світу  

Залиште свій коментар

Вибір редакції