Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Прототип Лопес у "Шахрайках з Волл-стріт" вимагає 40 мільонів доларів від творців стрічки

Саманта Барбаш звинувачує у наклепі творців фільму.

Не так давно в українському прокаті був фільм "Шахрайки з Волл-Стріт" з Дженніфер Лопес в головній ролі.

Як відомо, в основу якого була покладена реальна історія про танцівниць елітного стриптиз-клубу, які впродовж кількох років за допомогою шахрайських схем грабували своїх клієнтів. 

Однак після прем'єри стрічки реальний прототип співачки, колишня стриптизерка Саманта Барбаш, яка була незадоволена побаченим і збиралася подати до суду за незаконне використання її образу в фільмі, наразі має намір стягнути з творців картини 40 мільйонів доларів і все ж таки подала в суд на кінокомпанію.

Саманта Барбаш
instagram.com/iam_missfoxita
Саманта Барбаш

Як повідомляє видання People, з посиланням на слова Барбаш, вона не продавала права на історію свого життя, а персонаж Лопес "вийшов занадто схожий на неї". Її ображає той факт, що її образ використали для того, щоб заробити на ньому гроші.

Адвокат Саманти, своєю чергою стверджує, що представники кінокомпанії намагалися обманом купити права на історію за 6 тисяч доларів. Тому вимагає компенсацію за моральну шкоду для своєї підопічної в розмірі 40 мільйонів доларів і заборону на відтворення і поширення "Шахрайок з Волл-Стріт".

Творці стрічки наразі ситуацію вже прокоментували і заявили, що "поки не ознайомилися з позовом, але будуть відстоювати право розповідати історії, засновані на фактах і загальнодоступній інформації".

Нагадаємо, не так давно Дженніфер Лопес запалила на сцені разом з 74-річною матір'ю.

Залиште свій коментар

Вибір редакції