Британців покарають за погану поведінку подорожчанням алкоголю

Дата публікації
Перегляди
1084
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Британців покарають за погану поведінку подорожчанням алкоголю

Ціни на пиво в Англії злетять ледве не вдвічі

Англія та Уельс планують боротися зі злочинністю та алкоголізмом за допомогою підвищення цін на спиртні напої.

Британські влада вирішила встановити мінімальну вартість алкогольної продукції. Уряд запропонував обмежити вартість однієї алкогольної одиниці (10 мілілітрів чистого спирту) на рівні 40 пенсів.

На думку авторів ініціативи, цей крок дозволить знизити поширеність алкоголізму серед британців.

Прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон зазначив, що на частку запійних алкоголіків припадає близько половини реалізованого в країні спиртного.

За прогнозами керівника Кабміну, обмеження мінімальної вартості спиртних напоїв дозволить не тільки скоротити число хворих на алкоголізм, а й знизити рівень злочинності в Сполученому Королівстві.

Введення мінімальної вартості одиниці алкоголю призведе до відповідного зростання цін на спиртні напої. Зокрема, вартість пляшки вина збільшиться з 3 до мінімум 3,76 фунтів, банки міцного пива з 75 пенсів до 1,2 фунта.

При цьому нововведення практично не відіб'ється на ціні міцного спиртного.

Нова алкогольна політика британської влади також передбачає ряд обмежень для торгових точок, в яких продається алкоголь. Зокрема, муніципальній владі пропонується визначати час роботи, а також число таких магазинів в тому чи іншому районі.

Спочатку мінімальну вартість спиртного пропонується обмежити на території Англії та Уельсу. Обговорення аналогічної ініціативи також проходять у парламенті Шотландії.

За даними Кемерона, в 2011 році вживанням алкогольних напоїв було обумовлено 1,2 мільйона госпіталізацій. Крім того, за рік британцями в стані алкогольного сп'яніння було скоєно близько мільйона насильницьких злочинів.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1084
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація