Британець став дідусем у 29 років

Британець став дідусем у 29 років

Наймолодшому дідусеві Британії - 29 років / Фото: The Sun

29-річний житель Великобританії Шем Девіз став наймолодшим дідусем в країні. Дочка молодого британця стала матір'ю в 14 років, сам він вперше став батьком у 15 років.

29-річний британець Шем Девіз став дідусем у 29 років. Його донька, яка народилася, коли батькові було 15 років, народила у віці 14-ти років.

За словами Девіза, коли він спробував пройти в палату, щоб побачити свою онучку, медсестри попросили його пред'явити документи, оскільки прийняли його за неповнолітнього.

"Я такий радий, що у мене народилася онука і я задоволений, що моя дочка стала мамою", - сказав молодий дідусь.

Батькові новонародженої Джордану Вільямс напередодні виповнилося 15 років, він вчиться на перукаря і радий народженню дитини. Після виписки з лікарні сім'я неповнолітніх переїде до бабусі Тії Девіз, яка буде допомагати їм виховувати дитину, поки вони не закінчать школу.

Шема Девіза зареєстрували як наймолодшого дідуся Великобританії.

Тільки за 2009 рік у Британії понад 38 тис. неповнолітніх дівчат стали матерями. Більше 50% малолітніх породіль відмовляються від своєї дитини.

Як повідомлялося раніше, в ізраїльтянки Керен Аєші, яка померла два роки тому, народилася дитина.

Нагадаємо, у 2009 році мешканка Польщі подала позов на єгипетський готель за те, що її 13-річна дочка завагітніла від води у басейні.

Читайте також:

У Китаї народилася дівчинка з двома головами

Жінка народила трьох дітей в один і той же час - з точністю до секунди

Американка завагітніла і народила негра після перегляду порнофільму

Повʼязані теми:

Наступна публікація